برادوی است 'شیر شاه' ارائه شده است رایگان تئاتر مجازی دوره آموزشی برای بچه ها

دیزنی تئاتر Productions دیزنی شیر شاه در برادوی ممکن است بهترین بازیگران و خدمه هر کسی می تواند یاد بگیرند

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399
lion-king-online-2
دیزنی تئاتر Productions

دیزنی شیر شاه در برادوی ممکن است بهترین بازیگران و خدمه هر کسی می تواند یاد بگیرند که از

در حالی که خانواده هایی که ماندن در خانه در میان همه گیر ممکن است از دست رفته خود را به تئاتر و هنر کلاس های دیزنی است که از طریق آمدن با چیزی که احتمالا کمک: شیر شاه در برادوی و دیزنی تئاتر Productions در حال انتشار برخی از مجازی رایگان تئاتر دوره های آموزشی است که آموزش کودکان و نوجوانان و خانواده ها همه چیز در مورد سحر و جادو (و تعهد) است که می رود به قرار دادن بر روی افسانه ای نشان می دهد. بهترین بخش ؟ آنها در حال حاضر.

این دوره به معنای همراهی مدارس که در حال قرار دادن خود به خود شیر شاه productions اما در طول همه گیر مستندات آنها یک راه عالی برای ادامه بچه های تئاتر تحصیلات در حالی که مدارس تعطیل هستند و کلاس ها لغو شد. برنامه درسی می آید در دو مجموعه: "کودکان و نوجوانان" که با هدف کودکان و نوجوانان سنین 8-11 و "تاریخ" است که برای کودکان و نوجوانان 12-15. هر یک شامل یک تعداد 45 دقیقه درس PDF برگه و همراه با فیلم های آنلاین و منابع است که پوشش الهام نوشته اصلی موسیقی و طراحی صحنه و نورپردازی و ایجاد عناصر صحنه و لباس مانند ماسک, آموزش رقص, و بیشتر. هر تصویری ویژگی های یک مقدمه از Jelani رمی و bangs chick hard زمستان که ستاره دار در برادوی تولید نشان می دهد.

به عنوان آنها را از طریق کار خود را شیر شاه درسی بچه ها را پیگیری پیشرفت خود را با برگه و یک مجله روزانه و پایان دوره های یک به اتمام مینی تولید با مردم در خانه خود را. آنها حتی دریافت گواهینامه تکمیل برای کمک به جشن همه کار سخت خود را.

شما می توانید با دانلود برنامه درسی خود را انتخاب و در LionKingExperience.com. فقط مطمئن شوید که به صف فیلم در دیزنی به علاوه بنابراین شما و خانواده شما باید مقدار زیادی از الهام در حالی که شما در حال یادگیری آهنگ ها و رقص حرکت می کند.

برای بچه ها که عشق تئاتر و اجرای مستندات فوق العاده سخت است. این فقط یک راه جادویی دیزنی است که کمک می کند. اما برای Lion King طرفداران و فقط کسانی که love live تئاتر وجود دارد و حتی بیشتر. دیزنی تدریس هنرمند هم منجر می شود موسیقی زنده تئاتر کارگاه امروز در دیزنی در برادوی Instagram. طرفداران که لحن در زمانی که این کارگاه آغاز می شود در 12:30 شرقی را باید فرصتی برای یادگیری موسیقی و رقص از تونی برنده اعضای بازیگران براندون A. مک کال و Erynn ماری Dickerson.

قرار دادن در یک موسیقی زنده تولید شیر شاه و دیگر فیلم های کلاسیک دیزنی را نشان می دهد در اتاق نشیمن خود را در قرنطینه? ما می توانیم فکر می کنم از هیچ چیز بیشتر جادویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن