انزوای اجتماعی تبدیل شده و من را به من توئین son's Friend — و من آن را دوست داشتنی

حسن نیت ارائه میدهد از آنجلا Grossnickle من باید قوی, نوع شخصیت. من عاشق برنامه های multi-tasking, برنامه ر

توسط ETELARESANKHABAR در 3 خرداد 1399
playing-with-my-tween
حسن نیت ارائه میدهد از آنجلا Grossnickle

من باید قوی, نوع شخصیت. من عاشق برنامه های multi-tasking, برنامه ریزی و مدیریت زمان. شلوغ که من زندگی شادتر از من به نظر می رسد. من دوست دارم یک تقویم کامل و در حال حاضر تقویم من خالی است و به جز برای یک معاینه چشم در ژوئن 4 که در حال حاضر شده است موکول دو بار. من پر رونق در حال حاضر بسیاری از روزها احساس می کنم مثل من دست و پا زدن برای ماندن متمرکز و با انگیزه است.

من از دست بیرون رفتن به شام. من از دست من ده ساله پسر اندرو, بازی های ورزشی. من از دست رفتن به فروشگاه مواد غذایی بدون ماسک. من دست در آغوش گرفتن خانواده و دوستان است. من از دست رفتن به کلیسا. من از دست نشستن دور یک میز کنفرانس با همکاران. من از دست چیدن پسرم از مدرسه و شنیدن همه چیز در مورد روز خود را. من از دست سفر; هفته آینده من قرار بود به پیاده روی در پارک ملی یوسمیتی.

لیست از چیزهایی که من از دست می و در رفتن اما چیزی که من می دانم که چگونه من آن را. هستند خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به COVID-19. خانواده ها وجود دارد که در حال تجربه واقعی مشکلات مالی. وجود دارد, بهداشت و درمان و ضروری کارگران که شجاعانه در خدمت به دیگران در حالی که من پناهگاه در محل با شوهرم و پسر در راحتی از خانه های حومه. من و همسرم هر دو قادر به کار از راه دور و من فقط برای حمایت از یک کودک با e-learning. یکی از دوستان من هفت ماه باردار با یک سه ساله و او شده است quarantining از شوهرش که یک آتش نشان برای شهر شیکاگو از اواسط ماه مارس. او نوشته تصاویر دلخراش از پسر او در Facebook گفت: شب خوبی برای پدر از طریق پنجره ... بنابراین من واقعا هر گونه حق شکایت کنند ؟

حتی اگر من حق من هنوز هم حق را به احساس می کنید که من انجام — از آنجا که من می توانم آن را کمک نمی کند. همه ما دست به گریبان شدن با نحوه زندگی در طول یک بیماری همه گیر. من بی قرار هم بزنید و اضطراب برای آنچه که در آینده نگه می دارد. من پسر رفتن به مدرسه در اوت ؟ من که فقط رو قطع پرداخت و furloughed یک روز در هفته هم کار دو ماه از در حال حاضر ؟ خواهد شد و من هنوز هم یک کار دو ماه از در حال حاضر ؟ خواهد شد و هر یک از عزیزان دریافت آلوده با COVID-19? هر دو شوهر و پسر از آسم رنج می برند بنابراین من نگرانی در مورد آنها.

اقامت در خانه منظور شده است همچنین تبدیل اندرو جهان وارونه است. او یک اجتماعی پسر و دوست دارد که احاطه شده توسط مردم است. هر روز صبح او را گزاف گویی از خواب هیجان زده برای رفتن به مدرسه. در حال حاضر وجود ندارد و تمام فعالیت های ورزشی شده اند را در خود نگه دارد به طور نامحدود. او نه پر رونق یا او را تبدیل به مودی و نا امید می شود به سرعت.

این است که آسان برای هر کسی, اما من در بر داشت یک پوشش نقره ای در تمام این. من شده اند با توجه به هدیه ای از زمان بیشتری با خانواده من (اگر چه گاهی اوقات این احساس بیشتر شبیه به یک مجازات از یک هدیه است!).

من قبلا رفت و آمد دو ساعت در روز و در حال حاضر من رفت و آمد شامل راه رفتن در سراسر راهرو به میز من در اتاق خواب مهمان. و اگر چه من از دست ما فعال اجتماعی, تقویم گاهی اوقات شیوه های بازی, رویدادهای مدرسه و جشن تولد مصرف ما شب و تعطیلات آخر هفته.

I'm Playing Like A Little Kid With My Tween, And It's Actually Fun
حسن نیت ارائه میدهد از آنجلا Grossnickle

من در حال حاضر این فرصت را به صرف زمان بیشتری را با مادر — که یک برکت و رحمت است نه در کنار من. من بسیار احساسی بود که زمانی که او تبدیل دو رقم در ماه اکتبر گذشته. به عنوان هر سال می گذرد او بیشتر می شود مستقل که بدان معنی است که او نیاز مادر خود را کمتر و کمتر. من دیگر مرکز جهان خود و دوستان خود را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به یک اولویت در زندگی خود.

دوستان و اجتماعی فاصله نیست ترکیب بسیار خوبی است. پناه در محل تنها مخمصه برای تنها یک کودک. شما لازم نیست که یک خواهر و برادر به عنوان یک ساخته شده است در همبازی. به عنوان مادر خود من احساس می کردم که این کار من او را سرگرم بنابراین من شروع به بازی با اندرو دوباره.

البته من صرف وقت با کیفیت با او قبل از coronavirus. ما را در دوچرخه سواری, خواندن کتاب با هم, پخت کلوچه, تماشای فیلم...اما این متفاوت است. این بازی است که اجازه اندرو تماس عکس. آن است که در تعامل با او را در سطح خود و نه به عنوان یک پدر و مادر است که به طور مداوم نیاز به کنترل.

من ساخته شده یک قایق موتوری از K'nex لگو و پلی استایرن که به مقصد حرکت دریاهای آزاد از وان حمام (او واژگون بلافاصله). من پرواز یک شخص یا جانور سوگلی بادبادک به عنوان بالا به عنوان رشته اجازه می دهد و فریاد زد: "موز!" در بالای ریه های من ... شاید بیش از یک بار. من ملبس به یک bandana مثل رمبو و مبارزه در یک تیراندازی تفنگ Nerf رقابت است. هنگامی که وجود دارد یک لجبازی بادکنک است که فقط نمی خواهد پاپ من و پسر بدن با شدت بهم زدن آن WWE با کوسن روی نیمکت.

من cruised بر روی یک تیغ روروک مخصوص بچه ها در حالی که اندرو هل من از پشت در hoverboard ... فوری برقی روروک مخصوص بچه ها. من ساخته شده یک واکنش زنجیره ای در اتاق نشیمن آغاز شده است که با یک مو خشک کن, و به پایان رسید با یک توپ swishing از طریق حلقه ... و ما رفت! من از مد افتاده تنیس خالص خارج از رشته و میدادند مسابقه نهایی ویمبلدون در جلوی خانه ما کامل با نفرت انگیز grunting. من هل Mentos در لیتر رژیم غذایی کک به فوران نوشابه اسپری به آسمان ... چون که فقط کاملا سرد است.

من ساخته شده یک قلعه کامل را با چشمک زدن چراغ و اضطراری فرار تخم به یک sleepover در. که در قلعه من به تماشای پاپا جیک آخرین جعبه فورت ویدئوها و "Let It Goat" (برای کسانی از شما که نشده تا به حال لذت بردن و در عین حال آن است که اساسا یک بز فریاد در زمان های مختلف در حالی که السا می خواند "Let It Go") راه گذشته اندرو خواب. هنگامی که آن را در نهایت زمان برای رفتن به خواب (روی کف) من طلیعه کردن نیست بنابراین صدای خواب با بوی تهوع و زمزمه در تاریکی "خاموش اما کشنده است."

بنابراین در حالی که بازی نکرده همیشه خوب بوده من پشت آن جای تعجب شگفتی انجام داده است برای روح من. آن را به من داده است یک خروجی به طور موقت فرار از واقعیت و خیال. آن را تحت فشار قرار دادند تا من دوباره به هم متصل با تخیل و تعامل خلاق من طرف است. آن را به من آموخته بود و در حال حاضر در حال حاضر با پسر من و فقط از آن لذت ببرید با وجود همه چیز است که رفتن در در جهان است. بازی من مجبور به اولویت بندی شادی حماقت و خنده ... چیزهایی که همه ما می تواند انجام شود در حال حاضر.

من رفتم به این فکر است که با بازی با اندرو من انجام برخی از مرتب کردن بر اساس وظیفه مادرانه بنابراین او نمی تواند بی حوصله و یا تنهایی. معلوم می شود که با بازی با پسرم من در بر داشت یک دوست جدید. یکی از دوستان که کمک به من به ماندن قوی ، مثبت و نگه داشتن چیزهای در چشم انداز در طول زمان به چالش کشیدن.

من از دست من قبل از coronavirus, زندگی, زیادی, اما من می خواهم به گرامی داشتن این بار با اندرو در حالی که من می توانم. من می دانم که او نتواند دوستان از صمیم قلب اما امیدوارم بازی با مامان شده است با معنی برای او بیش از حد. من متوجه بهبود در نگرش خود را. او لبخند بر لب بیشتر.

در هر صورت من قصد دارم به لگد زدن لب به لب خود را در ما, در خانه, BattleBot مسابقات این آخر هفته. من مجرای ضبط چنگال به یک کنترل از راه دور ماشین. او را به رفتن پایین!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب