SNL را 'Architectural Digest, تور,' طنز است که در هر خانه در قرنطینه

SNL/Youtube شنبه شب زنده منتشر unaired "معماری هضم تور" تقلید مسخره امیز برای coronavirus عصر اگر شما تا کن

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
Architectural-Digest-snl
SNL/Youtube

شنبه شب زنده منتشر unaired "معماری هضم تور" تقلید مسخره امیز برای coronavirus عصر

اگر شما تا کنون دیده اید یکی از کسانی که Architectural Digest تور ویدئوها در یوتیوب, شما احتمالا آگاه است که هر تور اساسا یک فرد معروف راه رفتن را از طریق خانه بکر و اشاره در اتاق های مختلف در خانه مانند "...و این مراقبه گوشه." وجود دارد Architectural Digest خانه و پس از آن وجود دارد خانه ما و خانه های ما در طول قرنطینه. Saturday Night Live منتشر شد یکی دیگر از آنها "SNL در خانه" طرح این هفته و آن را خنده دار ارسال تا از آن ممتاز آگهی تور و اما این هم یک ایده آل, تقلید مسخره امیز از تمام خانه های ما در حال حاضر در طول coronavirus مستندات.

SNL بازیگران عضو بک بنت در زمان داستانی "آگهی دوربین" به خود واقعی خانه و صادقانه شما می توانید بازی یک بازی آشامیدنی با این فیلم به نام "خانه من است که بیش از حد."

وجود دارد یک گوشه ای به نام "که فقط برخی از جعبه."

SNL

"این یک تقویم است که ما با استفاده از برای پیگیری که چگونه بسیاری از روز رفت و در حال حاضر من حدس می زنم ما فقط نگه داشتن قطعات پازل وجود دارد."

SNL

"این نیمه مانند یک شمع....ما فقط نمی دانم چه چیزی برای انجام با بسیاری از این مسائل است."

SNL

"کرک جدید در دیوار."

SNL

"این یک شمع است."

SNL

یک شمع. "برخی از جعبه." یک نرم افزار شما هرگز متوجه شده تا در حال حاضر به دلیل همه شما باید انجام دهید این است که خیره در دیوار این روز است. این عجیب و غریب که چگونه او را توصیف خانه من بیش از حد...**به نظر می رسد بیش از شانه برای نشانه ای از یک مرد نامرئی.** همه که از دست رفته از این خانه تور رها خمیر ترش استارت در یخچال و یک دسته از تحویل جعبه در ایوان تحت پوشش در مواد ضد عفونی کننده. در حال حاضر که یک انزوای اجتماعی یکنوع بازی شبیه لوتو.

Funnily enough, واقعی, Architectural Digest در پاسخ به این ویدئو در یوتیوب شوخی نوشتن "با تشکر برای داشتن ما! دوباره ما واقعا عاشق شمع خود را."

SNL

بنت دربسته در محیط تور خود را با همه جا حاضر "با تشکر آگهی برای توقف" و پس از آن متوقف شد و پرسید: "این بود که خوب است ؟ چه خانه های دیگر مانند؟"

من در مورد شما نمی دانم, اما بخش مورد علاقه من از SNL در خانه قسمت است دیدن بازیگران و اعضای خانه ؟ این است که عجیب و غریب ؟ من همچنین می خواهم به حدس زدن که در آن زندگی می کنند. این بسیار رضایت بخش است که برای دیدن یک SNL ستاره خانه فقط به عنوان هرج و مرج به عنوان هر کس دیگری است. بزرگترین دور در اینجا این است که مهم نیست که اگر شما به نظر می رسد در تلویزیون هر هفته و یا شما فقط به طور منظم فرد همه ما را رها coronavirus پازل (پازل) فقط تخمگذار در اطراف اتاق زندگی می کنند که بزرگ اکولایزر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن