'SNL' N 'اجازه دهید بچه ها نوشیدنی' ویدیو خسته پدر و مادر نیاز

NBC 'SNL' می دهد خنده دار را در چگونه برای دریافت از طریق روز باقی مانده از قرنطینه با بچه ها ترک آن را به

توسط ETELARESANKHABAR در 21 اردیبهشت 1399
snl let kids drink skit
NBC

'SNL' می دهد خنده دار را در چگونه برای دریافت از طریق روز باقی مانده از قرنطینه با بچه ها

ترک آن را به شب شنبه زنده به آنچه ما همه فکر. پس از روز پروردگار-only-می داند که از قرنطینه, همه, بسیاری از ما می خواهید برای روز مادر این است که به تنهایی در یک اتاق قفل شده با Netflix با ما نوشیدنی های مورد علاقه از انتخاب و برخی از صلح و لعنتی آرام. یک راه برای انجام این کار ؟ با توجه به SNLفقط اجازه دهید بچه های ما می نوشند. (بله آنها در حال شوخی و برخی از مردم در واقع خشم).

"خوب مادر و روز جمعه است" SNL بازیگران عضو Kenan Thompson, آواز می خواند, لگد زدن به یکی از چند موزیکال طرح در #SNLatHome آخر فصل. "روز پدر و روز را در ماه ژوئن گفت:" همکار castmember Cecily قوی است. "این یک الاغ زمان برای خانواده ها" بک بنت اضافه شده است. "احساس می کنم مثل حیوانات در یک باغ وحش" Aidy برایانت خواند.

و سپس همه چیز در زمان به نوبه خود.

آنها همچنان به آواز خواندن: "پدر و مادر می تواند با استفاده از برخی از کمک به این روز است. کودکان و نوجوانان می تواند با استفاده از برخی از, بیش از حد. بنابراین با توجه به شرایط ویژه ما می خواهم به معرفی یک قانون خاص. درست مثل پدر و مادر. اگر آنها کمی وزوز در آن را واقعا خیلی بد است؟"

برکت دهد.

اعضای بازیگران نوبت در زمان آواز خود را دفاع از اجازه دادن به بچه های ما کراوات یک روز گفت: در بخش "آنها استفاده می شود به بچه ها ویسکی برای کمک به آنها را به سقوط در خواب. بنابراین یک ریزه های کوچک سفید پنجه است فقط یک پرستار بچه به قیمت ارزان!" به خوبی گفت.

"به آنها اجازه دهید بچه ها نوشیدن شراب در فرانسه یک بطری یا دو روز. ما خواسته کودک خدمات و گفتند: "خوب بود!" که مهر و موم معامله ،

مردم در زمان به توییتر پس از آن به ارائه نظر خود را و آن را شایان ذکر — دوباره — که SNL یک طرح کمدی نشان می دهد و آنها را در واقع چشم پوشی کودکان نوشیدن.نشان می دهد حتی داوطلب خدمت سربازی منجمد ستاره Josh Gad برای کمک به درایو صفحه اصلی skit. Gad آواز خود را به عنوان شخصیت اولاف, کمربند, از, "اجازه دهید بچه ها نوشیدنی. دیزنی گفت: این خوب است ..." قبل از به دنبال در شعر ورق و میپرسند: "این چیست؟" — در حالی که "نه تایید شده توسط دیزنی. چندین پرونده های حقوقی در انتظار" کتیبه در سراسر پایین.

جدا از خنده دار لحظات SNL نیز تا به حال موسیقی مهمان Boyz II Men به خواندن "مادر" که اگر شما تا به حال گریه خوب امروز چنگ زدن به برخی از بافت از آنجا که شما به آنها نیاز دارید. بازیگران عضو مایکل Che معرفی آنها را با دادن یک فریاد به همه مادران به خصوص آنهایی که نمی توانید با بچه های خود را امروز به دلیل همه گیر و کسانی که ما از دست داده ایم در این سال است.

متاسفانه این قسمت مشخص شده آخر برای آن 45 فصل است. ما با تشکر از آنها را برای در حال اجرا نشان می دهد از خانه های خود و به ما یک کمی از حالت عادی در طول این زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب