شش راه من می تواند کمک به دختر من ماندن بدن مثبت در یک رژیم غذایی وسواس فرهنگ


Help-My-Daughter-Stay-Body-Positive-1
مامان ترسناک و MoMo Productions/گتی

من نمی توانم نجات دختر من از رژیم غذایی فرهنگ است. به عنوان یک زن چاق که تا به حال به مبارزه با دندان و ناخن برای پیدا کردن یک راه برای عشق بدن من ساکن این شکسته قلب من می دانم که روزی کسی در حال رفتن به کامل من دختر کوچک احساس می کنم مثل او نیست زیبا و شایسته.

اما این اجتناب ناپذیر است. کودک در حال رشد است تا موضوع را به همان سمی سیستم که من مطرح شده که آیا من آن را دوست دارم یا نه. در حال حاضر او فقط یک نوزاد بی اعتنا به چیزی جز خود او نیاز دارد. زمانی که او گرسنه است او می خورد. هنگامی که او خسته شده است او نهفته است و می خوابد. او هرگز به نگرانی در مورد چه کسی را از او فکر می کنم دلپذیری ران. او فقط با استفاده از کسانی که کمی پا به پا زدن و بازی.

من آرزو می کنم او می تواند در حفظ این سطح از تعهد خود را به او شادی و رفاه به عنوان او رشد می کند. جهانی را تصور کنید که در آن زنان می تواند در صورت تمایل به unapologetically دنبال چیزهایی نیاز داریم ؟ من برای یک فرهنگ که در آن هر زن احساس رایگان برای زندگی در هر بدن او است, استانداردهای زیبایی سر در گم می شود.

دختر من رشد خواهد کرد تا به کودکان و نوجوانان تمایل به انجام, و هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید—از قفل کردن او در یک برج و بالا رفتن او به سفر—که سپر خود را به طور کامل از رژیم غذایی, فرهنگ, غیر ممکن است, استانداردهای زیبایی.

من نمی تواند نگه داشتن خود را امن از این مسخره آرمان اما من می توانید انجام بهترین من برای کمک به او را از طریق آنها. این است که چگونه من قصد دارم به آن را انجام دهد.

من او را آموزش همه چیز در مورد رژیم غذایی فرهنگ است.

دانش قدرت است. بسیاری از ما مشروط به داشتن اعتقادات را تشکیل می دهند که رژیم غذایی فرهنگ است. رژیم غذایی فرهنگ را تشویق می کند تا تمرکز شدید بر روی بدن به شکل و اندازه. آن را ستایش لاغری و vilifies چاقی. آن را بزرگتر اعتقاد به سیستم است که اجازه می دهد تا شرکت ها و افراد برای دریافت بسیار غنی واسطه خود را “درمان” برای چاقی است. رژیم غذایی, فرهنگ, ایجاد یک رویای غیر ممکن است و پس از آن مبادرت به فروش ما محصول پس از محصول به نگه داشتن ما در تلاش برای آن است.

به معنای واقعی کلمه هیچ کس تا کنون به طور کامل می رسد. اگر کسی نزدیک می شود, رژیم غذایی, فرهنگ, حرکت goalposts. هر آنچه که شما فقط “در” برای یک زمان کوتاه و سپس رژیم غذایی فرهنگ حرکت می کند به یک بدن جدید استاندارد شما پشت سر گذاشتن. کل دام است که ما در حال حاضر به صرف وقت و پول ما برای به دست آوردن حتی یک قطعه از ما به عنوان نزدیک که ممکن است حتی اگر ما می دانیم که آنها به طور مداوم در حال حرکت به خط پایان است. تا زمانی که این خارج از کنترل و زیبایی ایده آل می ایستد, رژیم غذایی, فرهنگ می تواند سلطنت عالی.

من آموزش دختر من در مورد افرادی که به نفع زمانی که زنان به طور منظم به خرید این دروغ است که ما مجبور به انتخاب بین ایده های خود را از کمال و یا بدبختی. دختر من می تواند فرار کند اما او می تواند آن را برای آنچه در آن است.

من خواهد بود به نوعی در مورد خود من بدن.

من هستم و من خودم را برای مجازات آن را برای سال. چند سال پیش من تصمیم گرفتم من کافی بود و من سخت کار کرده ام به صلح با بدن من با این حال به نظر می رسد. من همیشه عشق ورزیدن در هر اینچ از آن, اما من شرمنده شوم. من نمی صرف انرژی من آرزوی من کوچکتر بود. این روزها من نمی محدود کردن مواد غذایی و یا بیش از حد ورزش با تنها قصد تغییر اندازه بدن من. من تغییر ذهن من در مورد آنچه در آن به معنی چربی است.

دختر من هرگز به من می شنوم می گویند چیزهای منفی در مورد من بدن. اگر من نیاز به اطمینان یا یک جای خالی من را انتخاب کنید شوهر من یا من رشد کرده دوستان است. دختر من را نمی شنوند به من می گویند بدن من خوب نیست.

من نمی خواهد بی اعتبار کردن نازک بدن.

دخترم مامان اما او هرگز شنیدن هر گونه لفاظی در مورد “دختر” از پدر و مادر خود را. ما نمی خواهد تجارت یک ایده آل برای دیگری القا در آن یک انحنا, شهوت انگیز یا به علاوه اندازه بدن بهتر است از بسیار نازک یک. در این خانه ما بدن مثبت بدون توجه به آنچه که بدن شما به نظر می رسد. شما دریافت می کنید که بدن شما در صلح است.

این بدان معنا نیست که او نمی خواهد ببینید هر کسی ابراز علاقه به نگه داشتن بدن خود را در یک اندازه خاص و یا شکل است. شوهر من است و او را به حفظ استانداردهای خاص به تصویب خود را تست آمادگی جسمانی در هر سال. بچه ها من می دانم که برخی از مردم را به یک نوع خاصی از بدن برای زندگی یا کار آنها را انتخاب کنید.

او را می دانم که هر کس حق تغییر بدن خود را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب — اما هیچ کس موظف است به انجام است که به منظور شایسته, زیبا و یا کل.

من به شما نشان می دهد مردم او را در تمام انواع از بدن زندگی بهترین زندگی خود را.

دختر من در حال رشد است تا در زمانی که به اینترنت ساخته شده است جهان ، فقط در چند دقیقه من می توانم او را نشان می دهد نمونه هایی از مردم انجام کارهای شگفت انگیز در انواع بدن. من می توانم پیدا کردن داستان از ورزشکاران با اندام تفاوت. من می توانم او را نشان می دهد, چربی, انجام پیچیده ترین یوگا poses. او می تواند دیدن بازیگران کوتاه قد در نقش بازیگران. ما می توانند یاد بگیرند که با هم از مردم در سراسر طیف جنسیتی. او می تواند گوش دادن به زنان در تمام نژادها و فرهنگ ها توضیح ایده های خود را از زیبایی است. من دسترسی به میلیاردها نفر از مردم و داستان های خود را. دختر من یک شانس من تا به حال هرگز. او مجبور نیست برای دیدن نازک, سفید, راست, کشورهای مستقل مشترک المنافع و مرسوم جذاب به عنوان پیش فرض و من مطمئن شوید که او نمی کند.

من هرگز پیدا غرور یا شرم در اندازه یا شکل دختر من بدن.

ما را به خرید لباس های خود را که متناسب با بدن خود را بدون تاکید بر این تعداد در دسته. او را می دانم که او چقدر وزن دارد بنابراین ما می توانید تعیین کنید چه مقدار دارو به او نیاز دارد اگر او می شود یک تب و یا اگر او به اندازه کافی بزرگ برای کارناوال سوار — اما ما نمی خواهد بحث در مورد وزن در یک راه است که باعث می شود او احساس که بدن او بد است یا خوب به سادگی برای یک اندازه خاص.

هنگامی که او به اندازه کافی به من اجازه خواهد داد که او را به آزمایش با تغییر اندازه و شکل بدن خود را اگر او را انتخاب است. او رئیس است از بدن خود.

من فقط نمی خواهد تا کنون بیان اولویت برای او و یا در مورد او. شکل و اندازه بدن او هرگز یک منبع یا شرم یا افتخار برای من است چرا که من معنی آن وقتی که من می گویند که همه نوع بدن خوب هستند.

من را به این خانه یک محل که در آن او می تواند استراحت.

زمانی که من جوانتر بود من می خواستم به مانند دختران در, براق, نوجوانی, مجله و کاتالوگ که نشان داد تا مانند ساعت یک بار در ماه در صندوق پستی من. من می خواهم مطالعه Seventeen Magazine و dELiA*s فروشگاه و آرزو می کنم من شخص دیگری بود.

دختر من احتمالا مقایسه خودش را به کسی که او می یابد در هر پلت فرم آنلاین کودکان و نوجوانان با استفاده از زمان او به اندازه کافی برای مراقبت از. هر Infinite می شود در 13 سال است که دختر من هفده مجله.

نتیجه همان خواهد شد. کسی که به نظر می رسد بسیار متفاوت تر از دختر کوچک من در حال رفتن به او را تبدیل به ایده و او احساس می کند مانند او کافی نیست. این اتفاق می افتد به همه ما است.

من نمی توانم محافظت از او را از مواجهه با رژیم غذایی, فرهنگ, اما من می توانید مطمئن شوید که رژیم غذایی فرهنگ به پایان می رسد در درب جلو. من نمی تواند تنها صدای در سر خود را, اما اگر من قرار داده و عمدی در کار من امیدوارم که من می تواند تبدیل به یکی از بلندترین آنهایی که.

دختر من سزاوار به حداقل یک جایی در این جهان که در آن تمام بدن قضاوت خاموش است.

این خانه — و قلب من — خواهد بود که محل.