خواننده Reimagined را پورشه الهام گرفته از آهنگ 1 راه اندازی نسخه دیده بان برای فروش

آن را همیشه خوب به کشش خود را کنید و سعی کنید چیزی جدید. فقط از خواننده خودرو طراحی شده است. بهترین و شناخته شده برای خود سفارشی هوا سرد می شود پورشه 911s شرکت بنیانگذار راب دیکینسون تصمیم به ساعت سازی سعی کنید چند سال پیش. نتیجه این شد قابل توجه الت سنجش فواصل زمانی لقب Track 1 راه اندازی نسخه. و در حال حاضر که سازمان دیده بان نمونه در جریان است تا برای حراج.

نادر گاه شمار از خواننده Reimagined—یک زیر-نام تجاری لس آنجلس مبتنی بر سفارشی متخصصان است برای ضربه زدن به بلوک به عنوان بخشی از فیلیپس ژنو تماشای حراج یازدهم در اواخر این ماه. اما سازمان دیده بان نیست و فقط نشان دهنده یک قطعه مهم در مسیر 1 توسعه فرآیند; آن را نیز تنها نمونه است که تا کنون ساخته شده است.

دیکینسون همکاری با سازمان دیده بان طراح مارکو Borraccino استاد ساعت ساز Jean-Marc Wiederrecht از Agenhor و خواننده Reimagined و مسیر 1 نام تجاری بود اولین گاه شمار. اولین معرفی در سال 2017, این یک الت سنجش فواصل زمانی با شیک یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از طراحی که harkens بازگشت به دهه 1970 در حالی که خود را شماره گیری به نظر می رسد پاره پاره به طور مستقیم از داشبورد یک پورشه 911. اضافه کردن به جذابیت آن این واقعیت است که به پایان رسید تماشای محدود بود به اولیه اجرا تنها 50 نمونه.

نمونه ویژگی های با شکوه 43 mm مورد ساخته شده از تیتانیوم و چرم ناتو بند. اما این مسیر 1 را پیچیده دقیق صورت است که آن مجموعه جدا از دیگر chronographs. در مرکز سنج-مانند شماره گیری سفید دو مرکز نصب شده دست کوچکتر از آن نشانه دقیقه در حالی که بزرگتر نشانه ثانیه است. در ضمن زمان است گفت: از طریق دو آلومینیوم حلقه های اطراف آن که شماره گیری چرخش در جهت عقربه های ساعت برای نشان دادن ساعت و دقیقه به یک نشانگر به رنگ نارنجی در 6 ساعت است.

The Singer Reimagined Track 1 Launch Edition prototype

خواننده Reimagined آهنگ 1 راه اندازی نسخه prototype خواننده Reimagined

در داخل سازمان دیده بان فناوری فقط به عنوان موثر است. الت سنجش فواصل زمانی مجهز نوآورانه جنبش توسعه یافته توسط Widerrecht—یک قطعه زیبا از horological مهندسی است که ویژگی های 67 جواهرات و قابل مشاهده است از طریق سازمان دیده بان را روشن مورد برگشت. و مطمئن شوید که شما را به دیدن آن را در تمام شکوه و عظمت خود را به سازمان دیده بان را سیم پیچ روتور قرار داده شده در زیر شماره گیری نمایید.

فیلیپس ژنو تماشای حراج یازدهم قرار است به اتفاق میان ژوئن 27 و 28 اما کسانی که علاقه مند به آهنگ 1 راه اندازی نسخه می توانید محل های پیشرفته پیشنهاد در حال حاضر. الت سنجش فواصل زمانی است که انتظار می رود به چکش برای قیمت بین $20,700 و $41,300.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im