او ممکن است مانند نگاه قدیمی, بخار پز, اما این اکسپلورر جدید قایق بادبانی ساخته شده بود برای قطبی سفر

آبی دومکه شروع زندگی به عنوان پروژه Lombok شده است راه اندازی در, فیروزه, قایق بادبانی, کشتی سازی در استانبول.

توسط ETELARESANKHABAR در 28 اردیبهشت 1399

آبی دومکه شروع زندگی به عنوان پروژه Lombok شده است راه اندازی در, فیروزه, قایق بادبانی, کشتی سازی در استانبول. 184-پا آندره هوک طراحی کاملا خروج برای فیروزه ای است که شناخته شده برای آن بلند, براق, معاصر motoryachts. آبی II معتبر اکسپلورر قایق بادبانی اما هوک داد و آن را یک پروفایل است که یادآور یک کلاسیک کشتی بخار. او تعیین شده است به عنوان یخ-کلاس 1B, دادن توانایی کاوش در مناطق قطبی و غربی گذشت.

چهار-طراحی عرشه شامل ملاحظه گاراژ, فضا برای دو مناقصات با مجموع حجم داخلی از 785 ناخالص تن است. قایق نیز مجهز به دیزل-الکتریکی نیروی محرکه است که اجازه می دهد تا او را به اجرا خانه سیستم در حالت سکوت برای مدت طولانی است.

Blue II

آبی دوم کمی طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل است که خروج از فیروزه معمول مدرن superyachts. فیروزه, قایق بادبانی

فیروزه آغاز شد در 1990s اما آن دو موسس شرکت Proteksan قایق بادبانی و فیروزه, قایق بادبانی, ساخت و ساز, بود, موفق, تاریخ در ترجمه شده بخش. حیاط راه اندازی کرده است بسیاری از چشمگیر, قایق بادبانی از جمله آن اول 164-پا motoryacht, فیروزه ایدر نظر گرفته برای اولین بار در سطح جهان ترجمه شده از ترکیه است. پس از 20 دیگر superyachts باید تمدید آن شهرت در اندازه گرفته از 131 به 253 ، آنها شامل 253-پا رفتنکه راه اندازی شد 2018, 238-پا ویکی و 108 پا قایق بادبانی قایقرانی سیمباهر دو تولید شده در سال 2012 و 238-پا Quantum of Solace, تحویل داده شده در سال 2012.

آبی II نشان می دهد حیاط قابلیت. هوک طراحی Vickers استودیو و Dols صفحه اصلی ایجاد شده در داخل کشور که ترکیبی از کلاسیک و معاصر با رنگ های ظریف و چوب ساج جزئیات. این طرح شامل یک مجموعه مالک بر روی عرشه فوقانی اواسط عرشه VIP مجموعه چهار مهمان کابین و مالک ، ساحل, باشگاه بدنسازی, سونا, حمام ترکی و اتاق بخار. وجود دارد همچنین امکانات رفاهی برای کاپیتان و نه crewmembers.

قایق راه اندازی شد در اوایل این هفته اما به دلیل Covid-19 محدودیت در پروازهای راه اندازی را از راه دور. فیروزه گفت: تحویل است هنوز هم در مسیر اوایل ماه جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن