sesasme-street-covid
HBO

نیاز به کمک در توضیح این رمان coronavirus به بچه های خود را? پرنده ای بزرگ است که در اینجا به صرفه جویی در روز

این می رود بدون گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس پیچیده و وحشتناک وضعیت. می توان آن را دشوار است حتی برای بزرگسالان ذهن به درک و آن را از همه بیشتر روی حیله و تزویر به شکل از چگونه به موضوع مطرح با آنهایی که کمی. اما همانطور که شما می دانید و من می دانم کمی خود را گوش شنوایی بیت و قطعات مورد آن — بنابراین بهتر است به آن را توضیح دهید به آنها را در راه است که کمک خواهد کرد که آنها را در درک آنچه در آن است بدون قریب به اتفاق آنها با نگرانی است. صداهای دلهره آور, راست? خوشبختانه سی ان ان و کنجد خیابان teaming تا برای کمک به پدر و مادر شروع به این مهم گفت و گو است.

بیا این پنج شنبه, مارس 25 دو خیرخواه نیروهای میزبان بسیار ویژه شهرداری به آدرس رمان coronavirus. مورد علاقه هر کس الکتریکی-زرد دوست پر پرنده بزرگ ملحق خواهد شد سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا و سی ان ان لنگر Erica Hill برای 90 دقیقه ای ویژه با عنوان ABC از COVID-19: سی ان ان/کنجد خیابان تاون هال برای بچه ها و پدر و مادر.

آن را نمی خواهد فقط گوپتا و تپه های صفحه نمایش با پرنده بزرگ در طول خاص است. دیگر محبوب Muppets (فکر می کنم علم و ابی Cadabby, رزیتا و Grover) نیز در دست به مقابله با موضوعاتی مانند مدرسه در منزل, اضطراب, زمان روی صفحه نمایش و اجتماعی است. دیگر تکه شامل کنجد خیابان آلن Muraoka و دکتر روزماری Truglio.

اگر شما یک سوال خاص و یا نگرانی شما می خواهم برای دیدن پرنده ای بزرگ و باند و آدرس شما می تواند در شانس. در خود سایت سی ان ان است که به درخواست پدر و مادر برای ارسال پرسش های خود را. پس از آنها نیز از شما درخواست خود را شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن این امکان ویژه خواهد بود تا حدودی تعاملی — به احتمال زیاد رو توسط والدین نوشتن-در سوال اما احتمالا نیز از جمله برخی از تماس های واقعی-in ؟

ABC از COVID-19 ویژه ایجاد شده در کارگاه آموزشی کنجد را به مراقبت از هر یک از دیگر طرح که با هدف کمک به پدر و مادر در ملاقات با فرزندان خود را نیاز دارد در طول این زمان نامشخص است. ممکن است شما در حال حاضر سود از این منبع استقبال, بیش از حد. هفته گذشته یک قسمت خاص از Sesame Street به نام elmo’s Playdate پخش به عنوان بخشی از ابتکار عمل. و در صورتی که ستاره نکردم گوهر بود هر نشانه شنبه تاون هال خواهد بود فوق العاده در گام بعدی در کمک به کودکان و نوجوانان باز کردن آنچه اتفاق می افتد در جهان است.

بدیهی است که شما نیاز به دانستن چگونه و در کجا به لحن. هر یک اطلاعیه مطبوعاتی از سی ان ان, ویژه خواهد جریان زندگی می کنند در CNN.com’s صفحه اصلی و در سراسر دستگاه های تلفن همراه از طریق سی ان ان برنامه برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید — بدون-ورود به سیستم لازم است. آن را نیز می توان در CNNgo و مشترکین به کابل/ماهواره ای سیستم می توانید آن را بر روی تقاضا.

بنابراین ایجاد یک شنبه صبح تاریخ خود را با kiddos و نشانه تا تلویزیون خود را (و یا هر دستگاه شما می خواهید به تماشای از) در ساعت 9 صبح و تیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im