خوب است به اولین بازی خود را برای اولین بار تمام برقی ماشین با Revero GTE

سرنوشت خودرو است که در نهایت آماده برای شیرجه رفتن. پس از یک و نیم دهه را صرف توسعه مرز-هل دادن پلاگین در ترکی

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399

سرنوشت خودرو است که در نهایت آماده برای شیرجه رفتن. پس از یک و نیم دهه را صرف توسعه مرز-هل دادن پلاگین در ترکیبی powertrains این خودروساز است که آماده آن بسیار برای اولین بار به طور کامل با برق خودرو—این Revero GTE.

در حالی که کامل اولین کسی نمی آید برای یک سال دیگر کارما نشان داده است که در آن برای اولین بار باتری-پک خودرو خواهد بود به شدت به روز رسانی نسخه Revero با توجه به آزادی مطبوعات از شرکت. هر چند جزئیات کامل هنوز در دسترس نیست اعداد ارائه شده توسط این برند تا کنون توانا و قابل توجه به طور خاص امکان 400 مایل محدوده.

مجموعه برای اولین بار در آوریل سال آینده Revero GTE است که به عنوان یک رقیب مستقیم به تسلا مدل S عملکرد و پورشه Taycan. در حالی که ظریف چهار درب نگاه نمی کند که متفاوت از قبلی سه Reveros—استاندارد مدل GT و GTS—را که می خواهید تغییر دهید زمانی که شما یک قله در زیر هود.

در حالی که این شرکت ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد EV موتور راه اندازی مارکی را نشان می دهد که از آن خواهد شد ساخته شده در E پلت فرم انعطاف پذیری و ویژگی های جدید فن آوری باتری. در راه اندازی این شرکت انتظار دارد که پایه GTE 75 کیلو وات باتری به 200 مایل در هزینه در حالی که ردیف بالا و مدل آن 100 کیلو وات باتری باید در نزدیک به 300. بعد اگر چه مارکی در نظر دارد به معرفی طولانی-محدوده نوع با طیف وسیعی از 400 مایل است. این برند همچنین وعده DC سریع شارژ دریافت خواهد کرد که این باتری تا 80 درصد در کمتر از 30 دقیقه. در نهایت انتظار می رود این خودرو برای رفتن به فرم 0 به 60 مایل در ساعت در تنها 3.9 ثانیه است.

"ما Revero GTE است که بازتابی از سرنوشت خانه مهندسی و فن آوری قابلیت های" کارما اجرایی کارلوس گونزالس در بیانیه ای گفت:. "با ایجاد GTE در سرنوشت E-Flex پلت فرم ما به نمایش می گذارد یکی دیگر از تحرک گزینه برای مشتریان نشان داده اند که علاقه ای به این راه حل پایدار در علاوه بر این به شریک بالقوه شرکت های علاقه مند در پلت فرم های فن آوری برای استفاده خود را دارند."

خوب تا کنون ارائه کرده است و نه یک قیمت برای Revero GTE. اما به نظر می رسد امن به انتظار آن خواهد آمد در شمال $149,950 شما می خواهم چلپ چلوپ در زمان خط دائم الخمر GTS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب