سرنا ویلیامز کمک می کند تا بچه پیدا کردن کار از طریق مادر پروژه

قطر Dipasupil/گتی ایماژ این سازمان متعهد چشمگیر $500,000 در اعطای کمک های مالی برای کمک به شرکت ها در استخد

توسط ETELARESANKHABAR در 4 مرداد 1399
S By Serena – Presentation – February 2020 – New York Fashion Week: The Shows
قطر Dipasupil/گتی ایماژ

این سازمان متعهد چشمگیر $500,000 در اعطای کمک های مالی برای کمک به شرکت ها در استخدام و نگه داشتن مادران شاغل — در طول بیماری همه گیر.

برای زنان تصمیم به بازگشت به کار می آید با بی پایان ملاحظات از جمله (اما نه محدود به) مهد کودک, هزینه, مالی, تمایل, شریک, پشتیبانی, کارفرما, انعطاف پذیری, و در حال حاضر تمام است که این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد. بسیاری از مطالعات نشان می دهد زنان را در نظر بازگشت به کار, اما کارفرمایان خود را نمی انطباق; و در نهایت آن را می شود غیر ممکن است به حقه بازی. در آمریکا 34 درصد از زنان ترک شغل خود را پس از داشتن یک کودک بسیار از این تصمیم با توجه به برنامه کار انعطاف ناپذیر و هزینه های مهد کودک. و با توجه به 2019 در واقع نظرسنجی از مادران که تصمیم به بازگشت به کار پس از داشتن یک فرزند 80 درصد گفتند که مانده اند با یک کار از صفحه اصلی گزینه و 50 درصد از مادران گفت: خواهد ماند با ساعت بیشتر انعطاف پذیر.

وارد مامان, پروژه, یک سازمان است که ماموریت به جفت کار مادران و مراقبان با کارفرمایان به دنبال ضربه بزنید به تجربه متنوع منابع است. آن را نیز یک سازمان است که جلب توجه مادر-از-یک سرنا ویلیامز.

مامان, پروژه های دیجیتال و استعداد بازار و جامعه متصل حرفه ای انجام شده زنان با کلاس جهانی کارفرمایان که به دنبال استعداد — می شود آن را کامل و یا پاره وقت — برای Maternityship و یا به بخشی از آن هنگام ورود دوباره برنامه.

شرکت هایی که همکاری با مامان پروژه به طور فعال به دنبال تعامل با این جمعیت چرا که آنها بسیار ماهر و با انگیزه و متنوع که برابر است با سود دهی بالاتر بیشتر نوآوریو فراگیر تر شرکت فرهنگ است. آنها این را به عنوان یکی از بزرگترین منابع بکر در پیدا کردن استعداد های جدید است که می تواند در آمده و قابل اجراست. (مادران پروژه همچنین دارای یک رئیس توله سگ افسر اگر شما می خواستم یکی از دلایل بیشتر به آنها را دوست دارم.)

مادران پروژه کار شده است به طوری چشمگیر آن گرفتار چشم از تیانیس ستاره ویلیامز که در حال حاضر همکاری با این سازمان برای کمک به بهبود محیط زیست برای مادران شاغل.

"این مهم نیست که آیا شما یک تیم از یک یا 100000; اگر شما در حال استخدام هستند شما با توجه به استخدام مادران?" ویلیامز گفت: در آزادی مطبوعات خطاب به رهبران کسب و کار. "ما می تواند تحت تاثیر قرار چگونه کار انجام می شود و ساخت بهتر در محل کار برای آینده است."

همه گیر و اضافی فشار گرفته شده در توسط مادران کار تنها برجسته نیاز به انعطاف پذیری بیشتر. مامان, پروژه کمک می کند با این کار بیش از حد. "ما اعلام کرد ما با هم قوی تر صندوق که متعهد $500,000 در اعطای کمک های مالی برای کمک به شرکت ها استخدام (و نگه داشتن مادران شاغل) در طول همه گیر" آلیسون رابینسون مدیر عامل شرکت مادر پروژه می گوید مامان ترسناک.

رابینسون همچنین گفت: در حال حاضر زمان برای پرداختن به این شکاف است. "یک مطالعه اخیر توسط WerkLabs با مامان, پروژه تحقیق و بینش بخش یافت که زنان دو برابر بیش از همتایان مرد خود را ترک کارفرمای خود را در زمان یک سال با توجه به محل کار خود را تجربه در طول بیماری همه گیر. در حال حاضر زمان برای تجدید نظر در محیط مدرن و جسورانه عمل به معنی حمایت از کار پدر و مادر از جمله چیزهایی مثل ساعت کار انعطاف پذیر در خارج 9-5 چهار روز در هفته های کاری از راه دور حقوقی واجد شرایط و بیشتر است."

ما نمی تواند بیشتر موافقم.

اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد پیوستن به پروژه مامان لطفا آنها را در themomproject.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب