دانشمندان کشف به طور بالقوه قابل سکونت سیاره در کپلر داده

جستجو برای سیارات است که در حال سکنی زیرا با توجه به تعداد متناهی از منابع ما بر روی زمین آن است که یک روز در

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399

جستجو برای سیارات است که در حال سکنی زیرا با توجه به تعداد متناهی از منابع ما بر روی زمین آن است که یک روز در آینده ما ممکن است نیاز به دنبال سیارات دیگر به منظور نگه داشتن در زندگی است. برخی سیارات از جمله مریخ پیشنهاد شده است به عنوان یک امکان, اما اکنون دانشمندان کشف کرده اند یکی دیگر از توانایی های بالقوه خود.

تبلیغات

اما نکته جالب در مورد این کشف این واقعیت است که آن را در واقع کشف سال پیش. داده ها در ابتدا جمع آوری شده توسط تلسکوپ فضایی کپلر سال پیش اما با توجه به الگوریتم هایی که استفاده شد در ابتدا رد توسط سیستم. آن را تنها به تازگی به ارمغان آورد به تمرکز با تشکر از دانشمندان بودند که ترکیب بیش اوایل داده است.

این خاص exoplanet لقب کپلر-1649c مورد 1.06 برابر بزرگتر از سیاره ما است. همچنین حدود 75 درصد از نور سیاره ما می شود که دقیقا نمی اما هنوز هم آن را به منطقه قابل سکونت دسته. این خبر خوبی است به این معنی که آن را بالقوه دیگر سیاره است که می تواند به کاوش در آینده به عنوان یک امکان قابل سکونت منطقه.

متاسفانه بسیار دیگری شناخته شده است در مورد کپلر-1649c مانند آن شرایط جوی. این به این معنی است که هنوز هم وجود دارد شانس است که با وجود آن جلسه برخی از شرایط بودن یک سیاره قابل سکونت به شرایط جوی می تواند ارائه است که پوچ و خالی. که می شود گفت, کپلر-1649c است که 300 سال نوری بنابراین انتظار نداریم که ما را به سفر وجود دارد در هر زمان به زودی.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره علم و فضا. منبع: engadgettinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن