Robb توصیه می کند: یک Rollerball Pen که نوبت نوشتن به یک لذت

برای کسانی که ارزش دست نوشته یادداشت ها و تماس های شخصی آنها تحویل یک قلم است که به عنوان یک جزء حیاتی از جامع سبک اسلحه خانه به عنوان دیده بان و یا یک کیسه. اما برای کسانی که نوع مردم آن انواع قلم معمولا قلم را با قلم و با دست nibs از طلا و پالادیوم با اغلب پیچیده دکوراسیون گهگاه دست به پایین از طریق نسل از سیاه و سفید و تیره پدران به فرزندان ناسپاس. کسانی که نه چیزی. اما این بدان معنا نیست که من نمی خواهم ظریف درجه یک و ظریف استفاده از doodling در پشت تصادفی کارت های کسب و کار (و ارسال دست نوشته و یادداشت ها) به عنوان مقدار به عنوان نفر بعدی.

Montblanc Meisterstück Classique Rollerball Pen

Montblanc

Montblanc تا حدودی وسیع به عنوان یک شرکت فراگیر ساعتهای چرم, کالاهای, رایحه, تکنولوژی و توشه اما آن را به عنوان یک ساز از آنچه در آن خواستار ‘ابزار نوشتن است که آن را بهترین شناخته شده است. در این ابزار آن Meisterstück محدوده (که به معنی شاهکار در این شرکت بومی آلمانی) است که خود را برتر خط. در حالی که قلم در این مجموعه می توانید به اجرا $3,700 این rollerballs که من به نفع یک کمی بیشتر ارزش آگاهانه (هر چند کسانی که در رفیع پایان هنوز هم می تواند فشار نزدیک به 2000$).

این Meisterstück پلاتین پوشش داده شده Classique rollerball کنه تمام جعبه های من: آن است که ظریف به ویژه در unshowy و در عین حال کاملا درجه یک. طراحی یک بیت از یک درس در کمتر-است-ظرافت بیشتر–آن فقط قابل مشاهده قطعات جت-رزین سیاه و سفید و بی گاه حلقه پلاتین و کلیپ و سفید Montblanc ‘ستاره’ آرم (که یک ستاره در تمام اما یک تصویر از کوه های پوشیده از برف خود را با شش دره از آن نام تجاری می شود نام خود را). آن را به زیبایی وزن هنگام نوشتن هر دو با کلاه ‘نوشته’ در پایان و یا بدون.

Montblanc Meisterstück Classique Rollerball Pen

Montblanc

من فقط نقد کاملا شخصی است که من ترجیح می دهم کمی ضخیم تر خط پس از من با تجربه های مختلف پر کردن مجدد تا زمانی که من در بر داشت که ترکیب دقیق از گلدیلاک (نه خیلی ضخیم نه خیلی نازک; فقط راست) بود که من پس از.

Pleasingly آن به ارمغان آورده است من به عادت دست نوشته, یادداشت, که من در حال حاضر فاصله تقریبا به طور منظم. من فکر کردم از ارسال یکی به این مردم خوب در Montblanc, اما من مطمئن هستم که آنها مقدار زیادی آن را به عنوان است. نوشته شده توسط مردم با استفاده از قلم را با قلم من شرط می بندم.

خرید در حال حاضر: $490

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>