خطر COVID-19 قرار گرفتن در معرض تا 40% در گرجستان پس از دولت بازگشایی

اولیویه DOULIERY/گتی گرجستان یکی از اولین متحده برای بازگشایی اقتصاد دیده است در قریب به اتفاق افزایش در خط

توسط ETELARESANKHABAR در 16 اردیبهشت 1399
georgia-covid-increase
اولیویه DOULIERY/گتی

گرجستان یکی از اولین متحده برای بازگشایی اقتصاد دیده است در قریب به اتفاق افزایش در خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19

نزدیک به دو ماه به COVID-19 همه گیر مردم در سراسر کشور در حال گرفتن بی قرار است. اما بازگشایی اقتصاد و آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل قبل از کافی تست و تماس با ردیابی است که در جای خود خواهد شد و اثر مضر بر روی سلامت کشور و دولت گرجستان ممکن است شواهد اولیه از آن. در حالی که اکثریت متحده هنوز اجرای توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل گرجستان فرماندار برایان کمپ تصمیم به بازگشایی اقتصاد هر چه زودتر به جای بعد. و با توجه به گزارش های جدید آن ساخته شده است دولت ساکنان به طور فزاینده ای در معرض خطر بسیار عفونی و ویروس مرگبار است.

کمپ بازگشایی سالنهای بولینگ کوچه تاتو سرو آرایشگاه/سالن مو ناخن سالن و ماساژ studios در آوریل 24. سپس در آوریل 27 وی افزود رستوران سینما و خصوصی اجتماعی باشگاه است. در تاریخ 1 مه او تصمیم به رها کردن دولت پناه-در-محل سفارش نزدیک به دو هفته زود است. به عنوان یک نتیجه از خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 برای ساکنان رفته است تا هر روز از دولت شروع بازگشایی روند.

این COVID-19 ميزان بروز (IR) محاسبه شده است به عنوان تعدادی از عفونت در هر 100 ، 000 نفر است. سه روز قبل از بازگشایی کمپ اقتصاد دولت ميزان 180.7 رتبه 16 بدترین دولت در این کشور در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. پنج روز بعد از آن افزایش یافت و به 211.5 — بیش از 30 درصد افزایش می دهد. از دو روز قبل از بازگشایی (21 آوریل) به مارس 2, IR, افزایش 180.7 به 256.8 — عظیم 42 درصد افزایش یافته است. این نشان میدهد که شهروندان از دولت ها به طور فزاینده ای در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این ویروس در مقایسه با قبل از بازگشایی.

علاوه بر این با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مدل به دست آمده توسط نیویورک تایمز تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر در هفته پیش رو انتظار می رود به افزایش از 2000 نفر در هر روز به بیش از 3000 مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن 1. سند داخلی, ویژه, پیش بینی بر اساس مدل سازی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

"وجود دارد باقی می ماند تعداد زیادی از استان ها که بار همچنان به رشد" هشدار CDC در سند است.

با این حال کاخ سفید Coronavirus نیروی کار را انکار می کند و تا کنون با داشتن آن دیده می شود.

"این است که کاخ سفید سند و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت. این اطلاعات نه انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل" معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد دیر گفت: NYT.

"رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال با موافقت. سلامت مردم آمریکا باقی مانده است رئیس جمهور تهمت اولویت است و ادامه خواهد داد به عنوان ما به نظارت بر تلاش های دولت برای کاهش محدودیت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن