ریچارد برانسون فقط به فروش می رسد $41 میلیون Virgin Galactic سهام و برنامه های در فروش و حتی بیشتر

اکثر مردم فرض ریچارد برانسون بود بیش از حد بزرگ به شکست است اما قبل از Covid-19. میلیاردر وسیع امپراتوری کسب و

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

اکثر مردم فرض ریچارد برانسون بود بیش از حد بزرگ به شکست است اما قبل از Covid-19. میلیاردر وسیع امپراتوری کسب و کار است نابود شده است بی امان همه گیر است که شتاب گیری روند رشد صنایع است که در آن باکره رقابت (خطوط هوایی و هتل ها و کشتی). البته مشخص بریت دور است از دست دادن. او فقط نقد در بیش از $41 میلیون Virgin Galactic سهام خود را برای کمک به مبارزه سفر و اوقات فراغت سرمایه گذاری.

با توجه به نظارتی تشکیل پرونده روز دوشنبه منتشر Vieco 10 یک شرکت سرمایه گذاری متعلق به برانسون, باکره, گروهی, ریخته فقط خجالتی از 2.6 میلیون Virgin Galactic سهام ممکن است بین 14 و 15 مه. و این شدید تخلیه است فقط آغاز است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای فروش تا 25 میلیون Virgin Galactic سهام خود را به نگه داشتن کسب و کار مبارزه شناور.

"باکره در نظر دارد به استفاده از درآمد حاصل از هر پشتیبانی نمونه کارها خود را جهانی, فراغت, تعطیلات و سفر کسب و کار است که آسیب دیده اند و بی سابقه ای تاثیر Covid-19" شرکت در بیانیه ای گفت.

Virgin Voyages Richard Branson

باکره سفرهای ریچارد برانسون عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سفرهای باکره

در حالی که نقد در سهام برابر است با حدود 2 درصد از ویرجین کهکشانی, برانسون شرکت سرمایه گذاری هنوز دارای بیش از 112 میلیون سهم. هر چند از آنجا که ممکن است 11 اعلام, سهام شده است به طور پیوسته انداختن و نشستن در $14.86 از فشار زمان.

پس از باکره گروه سرمایه گذاری است که اساسا یک وب سایت درهم از حدود 400 عملیات مختلف که برخی از آنها موفق از طریق دریایی تراست و خارج از کشور شرکت های برگزاری آن را دشوار است برای گرفتن یک تصویر کامل از برانسون امور مالی. نیازی به گفتن نیست, میلیاردر کار کرده است سخت به نگه داشتن کسب و کار خود را در سبز. تا کنون او دارای پمپ در حدود 250 میلیون دلار به باکره شرکت های گروه در پاسخ به این بیماری همه گیر.

به علاوه در ماه آوریل او در ارائه نکر و مستغلات در جزیره کارائیب به عنوان وثیقه برای نجات ویرجین آتلانتیک و ویرجین استرالیا از سقوط. او همچنین به دنبال یک وام تجاری از دولت انگلستان حتی اگر او را پرداخت نمی کند, انگلستان مالیات بر درآمد خود را به دلیل محل اقامت اولیه در این جزیره است.

یک چیز است برای برخی برانسون نیست رفتن به پایین بدون مبارزه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de