تحقیقات نشان می دهد چه سیری را می توان با نقشه برداری از اتاق

وقتی که می آید به دستیاران دیجیتال آن را آشکار است که سیری می تواند ایستادن به بر بهبود یافته است. در حال حاضر

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399

وقتی که می آید به دستیاران دیجیتال آن را آشکار است که سیری می تواند ایستادن به بر بهبود یافته است. در حال حاضر به گفته محققان از اپل و کارنگی ملون دانشگاه تعامل انسان و کامپیوتر موسسه آنها به تازگی منتشر شده که یک مقاله نشان می دهد که یکی از راه های این پیشرفت می تواند ساخته شده توسط نقشه برداری از اتاق.

تبلیغات

نقشه برداری یک اتاق جدید نیست و ما آن را دیده اند انجام شده توسط دستگاه های هوشمند مانند ربات خلاء پاک کننده و همچنین اپل HomePod بلندگو. این مقاله نشان می دهد که این نیز می تواند انجام شود با استفاده از دستیاران دیجیتال مانند سیری که در آن از طریق یک سری از سوالات سیری می تواند یک ایده از تلفن های موبایل است که در حال ساطع شده در اطراف آن به منظور درک بهتر درخواست کاربر در حالی که همچنین قادر به داوطلب دقیق تر و اطلاعات مربوطه.

به عنوان مثال آن را می تواند انتخاب کنید تا برای تلفن های موبایل مانند مایکروویو و مفت و هنگامی که کاربران تایید صدا و سپس آن را قادر به یادگیری آنچه در آن برای تلفن های موبایل. بنابراین هر زمان که مایکروویو انجام شده است و آن را در بوق بالقوه نرم افزار می تواند باشد که سیری پس از آن می تواند هشدار به کاربر است که هر چه آنها microwaving حال حاضر کامل است. یا اگر مفت حلقه سیری پس از آن می تواند با ارسال یک هشدار به کاربر اجازه دهید آنها را می دانم که کسی در درب حتی اگر آنها نمی, صفحه اصلی (و با فرض وجود یک دستگاه هوشمند مانند HomePod وجود دارد را انتخاب کنید تا صدا).

در حالی که تحقیقات به طور عمده اشاره سیری و HomePod ما تصور کنید که این نیز می تواند به دیگر دستگاه های هوشمند و دستیاران دیجیتال از امثال گوگل و یا آمازون.

در زمینه اپل >تبادل نظر >صفحه اصلی. بیشتر بخوانید درباره ارتباط اشیاء HomePod, IoT (اینترنت اشیاء), سیری, سخنرانان و مطالعه است. منبع: appleinsidertinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im