از راه دور یادگیری است عدم کم درآمد و نیازهای ویژه کودکان و نوجوانان


Large-Gaps-In-Remote-Learning
Westend61/گتی

این بررسی می گوید چهار نفر از 10 از فقیرترین ایالات متحده دانش آموزان دسترسی از راه دور آموزش به عنوان کمی به عنوان یک بار در هفته یا کمتر

بیش از 1500 خانواده در سراسر کشور با شرکت در یک نظرسنجی در مورد تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش است. با توجه به بررسی های موفقیت از راه دور یادگیری تا حد زیادی وابسته به درآمد خانواده بزرگ آموزش شکاف بین بالا و دانش آموزان کم درآمد.

این بررسی انجام شده توسط ParentsTogether اقدام ملی پدر و مادر-رهبری سازمان با بیش از دو میلیون عضو. این نشان می دهد که از راه دور یادگیری به خطر انداختن آموزش و پرورش کشور را آسیب پذیر ترین دانش آموزان — کودکان و نوجوانان از خانواده های کم درآمد و کسانی که با نیازهای ویژه. با توجه به ParentsTogether این coronavirus بحران در معرض و تشدید بی عدالتی موجود و میلیون ها نفر از خانواده ها شده اند در سمت چپ و بدون منابع آنها نیاز به کمک به کودکان خود موفق شوند.

بسیاری از مدارس در ایالات متحده روشن به کنترل از راه دور و یا آموزش از راه دور در شروع این بیماری همه گیر در اواسط ماه مارس. در حالی که از راه دور یادگیری فعال دانش آموزان به ادامه تحصیل یا پایان خود را در امن ترین راه ممکن برای سلامت جسمی خود را, آن را بزرگ نابرابری و معایب بین بچه ها در زمینه های مختلف.

برای مثال کودکان و نوجوانان از خانه های با درآمد کمتر از $25,000 یک سال ده برابر بیشتر احتمال دارد به انجام کمی به هیچ آموزش از راه دور نسبت به همسالان خود از خانه های بیش از 100.000 دلار در سال است. و 13 درصد از کسانی که از خانه های کم درآمد یا هیچ دستگاه و یا بدون اینترنت در مقایسه با 1 ٪ از خانواده های با درآمد بیشتر از $50,000. و نزدیک به 40 درصد از والدین که کودکان و نوجوانان باید دریافت حمایت فردی می گویند که آنها در حال دریافت هر گونه حمایت در همه.

“این بیماری همه گیر تبدیل شده و ترک در سیستم آموزش و پرورش ما را به ورطه نابودی آن را تهدید می کند به ما آسیب پذیرترین کودکان و نوجوانان. به عنوان مدرسه بسته برای تابستان کنگره باید اقدامی فوری به دسترسی دانش آموزان به منابع آنها به شدت نیاز قبل از شروع مدرسه دوباره در پاییز” گفت: جاستین روبن مدیر شرکت ParentsTogether عمل است. “به عنوان بودجه دولت در حال کاهش مدارس ما نیاز به قطع برنامه ها و معلمان در نرخ هشدار دهنده است. بدون وسیع افزایش بودجه فدرال تا مدارس ما می تواند ارائه خدمات حیاتی یک نسل کامل از کودکان و نوجوانان در حال رفتن به سمت چپ پشت سر گذاشت.”

فقط 20 درصد از پدر و مادر مورد بررسی که کودکان برنامه آموزشی فردی (IEP) و یا به عنوان دیگر ویژه خدمات آموزش و پرورش می گویند که آنها در حال دریافت این خدمات است. تقریبا 40 درصد می گویند که آنها نمی دریافت هر گونه پشتیبانی در تمام خود را از منطقه مدرسه. تنها یک پنجم خانواده ها می گویند که فرزندان خود را در حال دریافت حمایت آنها برخوردار است.

به منظور پیدا کردن یک راه حل برای همه خانواده ها در این جریان بحران ParentsTogether اقدام به حمایت از یک نامه امضا شده توسط ده ها تن از سازمان به نمایندگی از معلمان و مديران مدارس و والدین برای حداقل $175 میلیارد بیشتر برای K-12 مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im