رالف لورن را از روی حیله و تزویر جدید Limited-Edition پولو کمک Coronavirus امداد

پیراهن یقه دار مترادف با رالف لورن و با نام تجاری است آخرین تکرار خواهد شد بهره مند شوند علت ارزش: Covid-19 امداد.

در اخیر آن پولو پروژه: طراحی خوب و آمریکا با نام تجاری خواسته هنرمندان و علاقه مندان به ارسال اصل پولو مفهوم طراحی با الهام از دولت جهان است. شرکت کنندگان ارسال شده در ایده های خود را در ماه مه و نهایی رای گیری ماه گذشته صورت گرفت با هنرمند میشل اسمیت در حال ظهور به عنوان برنده. کار او این است که در حال حاضر محدود-نسخه پلو با 100 درصد از قیمت خرید و رفتن به Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی است.

اسمیت گفت: Robb Report او آموخته است که از این فرصت از طریق یک RalphLauren.com پیام ساخته شده است که راه خود را به صندوق پستی خود. “من دریافت یک ایمیل که آگهی این فرصت را به ایجاد “بعدی چوگان” و فکر کردم ” این نمی تواند واقعی!'” اسمیت گفت: در یک ایمیل.

پس از سرعت تصمیم گیری را وارد کنید (“من در مورد به اجازه دهید آن عبور کند به من.”), در ایلینوی بر اساس هنرمند می دانستند بلافاصله آنچه که او می خواست برای ایجاد. او در حال حاضر گرفته شده مرجع عکس و شروع اولین سری او برنامه ریزی شده بود در اطراف پوشش صورت یک ماه قبل از رقابت باز است. اسمیت در نظر او پسر او را بزرگترین الهه شعر و موسیقی و استفاده از ماسک خود را چادری رقم را به عنوان مرکز خود را به اتمام موتیف اما او نبود به طور کامل راضی ، “حتی پس از به پایان رسید پرتره من تلاش با این که آیا آن را منتقل امید و زمانی که من تصمیم به نوشتن کلمه “امید” در سراسر آن” او گفت: او را لمس اتمام.

Michelle Smith Polo Ralph Lauren

مسابقه برنده هنرمند میشل اسمیت. حسن نیت ارائه میدهد از میشل اسمیت

اما همه گیر نیست اتفاق می افتد در یک خلاء و ایالات متحده همراه با بخش های مهمی از جهان درگیر در یک گفتگوی جدی در مورد نژادی و بی عدالتی و مربوط به اعمال خشونت پلیس در حالی که اسمیت در کار بود. “شاید صحبت کردن من تلاش برای نفس کشیدن در یک نژادی متهم جامعه; در حال حاضر وجود فیزیکی ماسک های مورد نیاز برای در امان ماندن از ویروس” اسمیت گفت: در بیانیه ای جداگانه در مورد پیراهن. “عنوان قطعه ای است که فقط به من اجازه نفس کشیدن. وجود دارد روز او احساس به عنوان اگر او نمی تواند برنده اما امیدوارم که همیشه وجود دارد در حال انتظار برای حرکت می کند.”

در نهایت اسمیت نمی تواند بیشتر هیجان زده با این نتیجه و مشارکت به عنوان یک کل. “همکاری از هنر من در مطلق مورد علاقه من طراح نمادین پیراهن برای رای گیری توسط مردم در سراسر جهان به روی آن پیراهن است هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز” اسمیت گفت.

تنها 2500 پیراهن تولید خواهد شد و در یک مکمل حرکت رالف لورن شرکت بنیاد را کمک مالی به UNCF (یونایتد نگرو کالج صندوق). این پیراهن ها در دسترس هستند در آمریکا و در انگلستان از امروز شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>