جاستین تیمبرلیک برای انتقاد ناشنوا تن نظرات در مورد '24 ساعت' پدر و مادر

تصویر داد/گتی و 1followernodad/توییتر جاستین تیمبرلیک آمد در سراسر یک کمی تن-ناشنوا در مصاحبه اخیر خود در

توسط ETELARESANKHABAR در 25 فروردین 1399
justin-timberlake-complain-roasted
تصویر داد/گتی و 1followernodad/توییتر

جاستین تیمبرلیک آمد در سراسر یک کمی تن-ناشنوا در مصاحبه اخیر خود در مورد چگونه پدر و مادر سخت است که در طول مستند

پدر و مادر هستند و طبعا در عقل خود را پس از پایان هفته از بودن پدر و مادر و معلم و مربی فعالیت هماهنگ داور و فرد همه چیز را برای بچه های خود را. در حالی که مشهور نیز در همان نسبی قایق آنها دسترسی به چیزهایی که بسیاری از ما تنها از خواب. هنگامی که جاستین تیمبرلیک صحبت در مورد مشکل آنها با داشتن بودن 24/7 پدر و مادر بودند طبعا کمتر از دلسوز.

پدر-از-یک به یک مصاحبه در SiriusXM را صبح Mash Upو گفتگو در مورد مشکلات او و همسر جسیکا Biel داشتن با آنها 5-سال-پسر سیلاس. در واقع او گفت که آن را غیر طبیعی می شود با بچه خود را همه لعنت زمان.

"ما بیشتر commiserating بیش از این واقعیت است که فقط 24 ساعته پدر و مادر است و نه فقط انسان" Timberlake گفت: در این نمایش اضافه کرد که نیاز به فضا می رود هر دو روش و سیلاس بسیار بیمار از آنها بیش از حد. "او می شود یک نگاه" Timberlake توضیح داد. "من مانند" Alright, خنک, اجازه دهید نگاهی به 20 است."

به عنوان میزبان خندید او افزود: "بسیار خوب من به شما کردم. شما می دانید منظورم چیست ؟ فقط یک شکست تجاری."

او نه اشتباه, البته, اما نظرات خود را آمد در سراسر یک کمی تن-ناشنوا به میلیون ها نفر که شغل خود را از دست داده و یا در حال تلاش برای کار تمام وقت از خانه در حالی که همچنین در حال "24 ساعته" پدر و مادر به عنوان Timberlake آن قرار داده است.

مردم به سرعت در زمان به, توییتر, شلاق سابق NSYNC ستاره برای شکایت از آشکار محل امتیاز.

البته برخی در دفاع از این بازیگر دیدگاه به دلیل آن است که سخت است.

در طول مصاحبه Timberlake همچنین ذکر شده است که خانواده تصمیم به فرار به خانه خود در مونتانا به "خود" با توجه به اجتماعی فاصله. "به صداقت ما فکر کردیم که بهترین راه برای انجام بخشی از ما بود — ما یک محل در مونتانا و به این ترتیب ما در اینجا," او گفت:.

البته که ناراحت و برخی نیز از آنجا که مردم تعجب که چرا او به جای اهدای خود را در زمان و یا پول برای کمک به تلاش های امدادی. این که می گویند او نیست اما او آن را اشاره نمی کند در طول مصاحبه.

"ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس و نوع پر برکت که ما در یک محل که در آن آنها بسیار اجتماعی دور به هر حال در اینجا که در آن به جای ما این است که" Timberlake ادامه داد. "منظورم این است که فقط قادر به نوع راه رفتن را به جلوی خانه خود را و شاید برای کمی پیاده روی است که همیشه خوب است."

دوباره تبریک به او برای داشتن که لوکس (شما نمی توانید تقصیر او برای موفقیت حرفه ای) اما دیگران به وضوح درد و رنج و بی علاقه خود را در پدر و مادر گلایه. شاید دفعه بعد او را در نظر مخاطبان خود را قبل از شکایت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن