آمازون به استفاده از دوربین های حرارتی برای اسکن کارکنان برای تب

آمازون مواجه شده است یک تن از موشکافی از اواخر سال. دلیل این است که این شرکت در حال پخش است نقش بزرگی وقتی که

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399

آمازون مواجه شده است یک تن از موشکافی از اواخر سال. دلیل این است که این شرکت در حال پخش است نقش بزرگی وقتی که می آید به این بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن با توجه به این واقعیت است که مردم مجبور به ماندن صفحه اصلی خرید آنلاین تبدیل شده است مهم تر از همیشه. در همان زمان این شرکت نیز مواجه مخالفان آن مانند کارمندان که ادعا می کنند که این شرکت در ادامه فعالیت با وجود برخی از کارکنان آلوده شدن.

تبلیغات

برای کمک به مبارزه با این مشکل و شاید به انتخاب کنید تا در بیمار و کارکنان سریعتر یک گزارش از رویترز نشان داد که این شرکت در حال حاضر خواهد شد استقرار دوربین های حرارتی در آن انبارها. ایده این است که با این دوربین های حرارتی آن می شود کارآمد تر و سریع تر در تشخیص کارگران که ممکن است یک تب است که یکی از علائم کروناویروس.

این امر نیز آن را خیلی سریع تر نسبت به استفاده از دماسنج های دیجیتال است که محدود به یک شخص در یک زمان. که می شود گفت, آمازون خواهد بود که برای اولین بار به استقرار چنین سیستم. ما دیده ایم دوربین های حرارتی مورد استفاده در فرودگاه ها در گذشته در طول شیوع سارس. اخیرا یک شرکت چینی نیز تن به تن یک جفت پوشیدنی عینک هوشمند با یک ساخته شده است در اسکنر حرارتی به شرکت های ایالات متحده است که آن را تلفن همراه و قابل حمل است.

در زمینه عمومی >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره آمازون Coronavirus و Covid-19. منبع: ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن