معترضان شکستن به آهنگ در کاخ سفید آواز 'Lean On Me'

اریک BARADAT/گتی روز چهارشنبه مسالمت آمیز معترضان جمع شده بودند در نزدیکی کاخ سفید, روشن, چراغ قوه, برنامه

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
singing-white-house-protests
اریک BARADAT/گتی

روز چهارشنبه مسالمت آمیز معترضان جمع شده بودند در نزدیکی کاخ سفید, روشن, چراغ قوه, برنامه های مربوطه خود را تلفن همراه برگزار می شود آنها را در هوا شکست به آهنگ آواز "به من تکیه کن." این یک لحظه تماشاگران و شرکت کنندگان به عنوان "حقیقی" و "زیبا".

با توجه به هانا Natanson یک خبرنگار واشنگتن پستهزاران نفر از معترضین پیوست و یک مرد به عنوان او خواند Bill Withers کلاسیک به جمعیت. و با توجه به ربکا قهوهای مایل به زرد دیگر خبرنگار واشنگتن پسترا بخوان-همراه لحظه به دنبال معترضان گرفتن زانو در مقابل اجرای قانون است.

این است که گروه اول به استفاده از این آهنگ در ضد نژادپرستی تظاهرات. در غرب ویرجینیا در روز سه شنبه تظاهرکنندگان در زمان به مرکز شهر مورگانتاون و خواند.

معترضان در جکسون ویل فلوریدا نیز دیده می شود نشسته بر روی پله های Duval County Courthouse آواز "به من تکیه کن."

پس از اعتراض مسالمت آمیز در سی روز گذشته رئیس جمهور تهمت نصب 7 - 9-پا ضد شورش حصار اطراف کاخ سفید درست قبل از سپیده دم امروز. با توجه به سی ان اناین شمشیربازی تمدید پایین خیابان 17 از خیابان پنسیلوانیا به خیابان قانون اساسی.

"این اظهار نظر نمی کنم ما به معنی محافظ و روشهای عملیاتی دلایل امنیتی" سخنگوی گفته سی ان ان.

روز قبل از تظاهرات مسالمت آمیز اما تهمت پاک معترضین بودند که قرار است در خارج از کاخ سفید با گاز اشک آور.

"من خشم" زمانی مشخص گفته واشنگتن پست. "من اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن و داده نشده بود حتی یک تماس حسن نیت ارائه میدهد که آنها خواهد بود پاکسازی [منطقه] با گاز اشک آور به طوری که آنها می تواند با استفاده از یکی از کلیساهای ما به عنوان یک سرپا نگه داشتن."

در سراسر کشور تظاهرات هستند و در پاسخ به قتل جورج فلوید. امروز برای اولین بار از سه مراسم امروز برگزار شد در مینیاپولیس. دوم یادبود برگزار خواهد شد شنبه در Raeford NC که در آن فلوید متولد شد و مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در روز سه شنبه در هوستون که در آن فلوید زندگی می کردند قبل از حرکت به شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش.

"از این همه سال که من بوده ام به راهپیمایی و اعتراض و انجام مداحی و سخنرانی من بیشتر امیدوار رفتن به این سرویس از من شده اند در یک مدت زمان طولانی" Rev. Al Sharpton گفت: در یک کنفرانس خبری در روز گذشته ، "از آنجا که من می بینم بیشتر آمریکایی ها از نژادهای مختلف و در سنین مختلف ایستاده با هم در راهپیمایی با هم, بالا بردن صدای خود را با هم."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب