آیفون 12 ممکن است در حال حاضر در ماه نوامبر راه اندازی به جای

با توجه به شایعات آیفون 12 در واقع می تواند به تاخیر افتاد تا 2021. اما هم وجود دارد برخی از گزارش های متناقض

توسط ETELARESANKHABAR در 1 اردیبهشت 1399

با توجه به شایعات آیفون 12 در واقع می تواند به تاخیر افتاد تا 2021. اما هم وجود دارد برخی از گزارش های متناقض و نظرات است که نشان می دهد که تلفن هنوز هم می تواند در مسیر برای یک سال 2020 راه اندازی. در حال حاضر در یک گزارش جدید از رویترز به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها در حال تایید است که آی فون 12 هنوز راه اندازی در سال 2020 به جز که آن را ممکن است به تاخیر افتاد تا نوامبر است.

تبلیغات

برای چند سال گذشته اپل به طور معمول نگه آی فون راه اندازی در سراسر سپتامبر. شده اند وجود دارد برخی از اندکی تاخیر اما آن را به طور معمول در اطراف سپتامبر بازه زمانی. با این حال رویترز به نقل از تحلیلگران گلدمن ساکس که معتقد است که آیفون 12 راه اندازی می تواند به جای تحت فشار قرار دادند تا نوامبر است.

گزارش از گلدمن ساکس ادعا می کند که این تاخیر می تواند با توجه به دلایل مختلف اما عمدتا به این دلیل است که از شیوع کروناویروس. این نهفته است بسیاری از صنایع و نیز محدود شده سفر به این معنی است که اپل ممکن است باید صبر کنید تا بعدا از آنها می خواهم قبل از مهندسین خود را می توانید پرواز به چین برای نهایی مهندسی بازرسی و همچنین برای تولید.

این اولین بار نیست که ما در حال شنیدن در مورد سفر یکی از مسائلی که می تواند گوشی را راه اندازی. اپل هنوز به تایید هر چیزی, اما گزارش شده است که این شرکت احتمالا تا پایان تصمیم گیری در بیشتر تاریخ شرکت در ماه آینده.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آیفون. منبع: ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب