شاهزاده جورج می خواهد به سرقت شارلوت 'کولر' Homeschool پروژه های

صبح امروز/Youtube که می تواند سرزنش شاهزاده جورج برای مایل به "عنکبوت ساندویچ" به جای انجام خواندن و ریاضی

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
kate-Prince-George-Charlotte
صبح امروز/Youtube

که می تواند سرزنش شاهزاده جورج برای مایل به "عنکبوت ساندویچ" به جای انجام خواندن و ریاضی ؟

به عنوان بسیاری از نقاط جهان همچنان در coronavirus مستند پدر و مادر در بسیاری از کشورهای در حال داشتن به homeschool کودکان خود را در حالی که مدارس تعطیل هستند. خواهد بود که سخت تحت هر شرایطی (ما دیدن شما معلمان) اما پرتاب یک جهانی همه گیر به مخلوط و اجازه دهید همه فقط موافق خواهید بود آن را خوب اگر بچه ها استاد نیست همه چیز این سال است. حتی افراد مشهور نیستند ایمنی بدن از مبارزات — دوشس کمبریج کیت میدلتون فقط انجام یک مصاحبه با ITV در این صبحجایی که او در بعضی از مبارزات خود را در مدرسه در منزل شاهزاده جورج و شاهزاده خانم شارلوت.

یعنی دوشس کیت اعتراف کرد که 6 ساله جورج خیلی بیشتر علاقه مند در 5 ساله خواهر کوچک را از مدرسه خود را.

"جورج می شود بسیار ناراحت چرا که او فقط می خواهد به انجام تمام شارلوت پروژه," او توضیح داد. "ساخت عنکبوت ساندویچ بسیار سردتر از انجام سواد کار می کنند."

خوب اگر که نیست relatable ما نمی دانیم که چیست. من مطمئن هستم که آنچه یک عنکبوت ساندویچ حتی است, اما من می توانم به شما بگویم در حال حاضر من می خواهم به جای یادگیری را نسبت به انجام هر نوع خواندن و نوشتن و یا حساب. به من تلفن های موبایل مانند جورج فقط می داند که چگونه به یک زمان خوب است.

در علاوه بر این به تلاش برای نگه داشتن دو بچه های جوان در کار (با 2 سال با شاهزاده لویی به داد و بیداد کردن بیش از حد نه کمتر) کیت همچنین باز کردن در مورد چقدر سخت می توان آن را به شکل از چگونه به بحث جدی جهانی, حوادث مانند یک بیماری همه گیر با بچه ها که خیلی جوان است. این چیزی است که ما می دانیم که پدر و مادر در همه جا هستند و داشتن یک زمان سخت با, پس از آن آرامش به ببینید که حتی خانواده سلطنتی کاملا نمی دانند که چگونه به توضیح مباحث جدی برای کودکان به عنوان جوان به عنوان جورج و شارلوت به درک.

"این سخت است برای توضیح به 5 - و 6-تقریبا 7 ساله چه می گذرد اما مدرسه عالی بوده در حمایت از آنها و همچنین" کیت گفت:, و اضافه کرد که یکی از سخت ترین بخش از کل وضعیت دانستن بچه ها نمی توانید از دیدن دوستان و یا خانواده خود — چیزی دیگر خانواده ها نیز مربوط به.

"این واقعا سخت است و در واقع ما انجام نداده مقدار زیادی [از FaceTime تماس] اما بدیهی است که ما در حال انجام است که خیلی بیشتر در حال حاضر," او اضافه شده است. "و در واقع آن را واقعا بزرگ بوده است. ما سعی می کنیم و مرتب از بررسی در روزانه با اعضای خانواده و صحبت با آنها در مورد اخبار و چیزهایی مانند آن است و در برخی از راه من فرض کنید ما رو خیلی بیشتر تماس و خیلی بیشتر در صورت کمتر یا شاید ما انجام داده اند اما آن را دشوار است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن