مجله پزشکی معتبر می پرسد آمریکایی ها نه به تجدید انتخاب تهمت

معاونت/گتی لانست مجله پزشکی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویرو

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
Journal-Urges-dont-vote-trump
معاونت/گتی

لانست مجله پزشکی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

این هیچ راز آن است که ایالات متحده مواجه شده است و مقدار زیادی از انتقاد بیش از آن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. با وجود داشتن هفته از هشدار از سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید شکست خورده را به تهدید جدی وعده داده شده تست ظرفیت است که آن را نمی تواند ارائه تشویق دولت استانداران به پیشنهاد و رقابت در برابر یکدیگر برای کمیاب نجات بخش تجهیزات پزشکی — لیست می تواند. در حال حاضر یک مجله پزشکی معتبر منتشر کرده است یک op-ed بیشتر در انتقاد از دولت ویروس پاسخ.

لانست مجله پزشکی ارسال شده op-ed تماس مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ "ناهماهنگ و نامنسجم" و حاکی از این است که یک نامزد ریاست جمهوری باید "درک است که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی."

"دولت است که با وسواس گلوله سحر و جادو—واکسن ها و داروهای جدید و یا یک امید است که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند" مقاله آمده است. "اما تنها یک قدم اتکا اساسی بهداشت عمومی اصول مانند آزمون ردیابی و جداسازی را ببینید اضطراری به پایان آورد و این نیاز موثر ملی بهداشت عمومی آژانس است."

این مقاله ادامه داد: "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر رنده دور در CDC ظرفیت برای مبارزه با بیماری های عفونی. CDC کارکنان در چین قطع شد بازگشت با آخرین باقی مانده CDC افسر به یاد می آورد از چین CDC در ماه جولای سال 2019 ترک هوش خلاء زمانی که COVID-19 شروع به پدیدار شود."

این مقاله نتیجه می گیرد که "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرسایش بیشتر از CDC را آسیب همکاری جهانی در علوم و بهداشت عمومی آن را به عنوان تلاش برای انجام توسط defunding که. قوی CDC مورد نیاز است برای پاسخ به بهداشت عمومی تهدیدات داخلی و بین المللی و برای کمک به جلوگیری از آینده اجتناب ناپذیر بیماری همه گیر. آمریکایی ها باید از قرار دادن رئیس جمهور در کاخ سفید آمده ژانویه سال 2021 خواهد شد که درک کنند که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی."

یک unsigned سرمقاله خواستار چنین شدید اقدام به رای گیری از یک رئیس جمهور غیر معمول است برای مجلات پزشکی در واشنگتن پست گزارش شده است.

"این معمول نیست برای یک مجله برای انجام این کار است — اما جامعه علمی است که به طور فزاینده ای در رابطه با خطرناک سیاسی از علم در طول این همه گیر بحران" بنیامین Corb عمومی مدیر امور برای غیر انتفاعی جامعه آمریکا برای بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی گفت: پست. "ما سازمان دیده بان به عنوان رهبران سیاسی tout اثبات نشده مشاوره پزشکی و بهداشت عمومی و علم کارشناسان در حال تخطئه به عنوان پارتیزان — همه در حالی که مردم همچنان به بیمار می شوند و می میرند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن