قطبی را شن X ساعت هوشمند همراه با مالکیت 40 ساعت عمر باتری

یکی از مسائل با wearables مانند ساعت های هوشمند است که برای بسیاری از آنها دقیقا نمی عمر باتری بسیار خوب. دلیل

توسط ETELARESANKHABAR در 6 اردیبهشت 1399

یکی از مسائل با wearables مانند ساعت های هوشمند است که برای بسیاری از آنها دقیقا نمی عمر باتری بسیار خوب. دلیل این است که اندازه خود را که در آن شما می توانید دقیقا فشار در خصوص بزرگ باتری. سپس نیز وجود دارد که قابلیت های خود را که در آن به لطف این واقعیت است که آن را می تواند انجام بسیاری از چیزهای تعجب تخلیه باتری است انتظار می رود.

تبلیغات

اگر شما به دنبال یک ساعت هوشمند است که به طور بالقوه می تواند تاریخ و زمان آخرین شما روز و سپس شما ممکن است بخواهید به اتمام قطبی آخرین پوشیدنی در قالب قطبی شن X یک ساعت هوشمند است که این شرکت ادعا ارائه خواهد شد تا 40 ساعت عمر باتری حتی با تمام ویژگی های آن تبدیل شده به این معنی که کاربران نمی خواهد نیاز به سازش در ویژگی های خاصی فقط به فشار از چند ساعت استفاده است.

بسته به اینکه چگونه شما استفاده از آن را مانند اگر شما فقط آن را می پوشند اگر شما بیرون بروید و یا اگر شما فقط استفاده از آن در ورزشگاه سپس شانس وجود دارد شما می توانید چند روز از آن. برخی از ویژگی های این ساعت شامل ساخته شده است در GPS قطب نما و ارتفاع سنج و یک مانیتور ضربان قلب. نیز وجود دارد که امکانات برای کوهنورد و دونده مانند برنامه ریزی مسیر و به نوبه خود توسط نوبه خود جهت.

دیده بان همچنین قادر خواهد بود به کاربران یادآوری زمانی که به خوردن (در مورد شما نوع است که بیش از حد مشغول به خوردن گاهی اوقات), مربیگری امکانات و همچنین کیفیت خواب ردیاب. شن X خواهد بود در قیمت $430 و می تواند دستور داد از قطبی وب سایت.

در زمینه ابزارهای. بیشتر بخوانید درباره تناسب اندام, قطبی, ساعت هوشمند و تکنولوژی پوشیدنی. منبع: قطبیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب