برنامه ریزی رسمی برای اخراج گفت: ما باید اجازه دهید همه گیر کشتن همسر و افراد بیمار

KPIX کن Turnage رئیس کمیسیون برنامه ریزی شهرستان انطاکیه گفت: جامعه باید با اتخاذ یک "ذهنیت گله" کالیفرنیا

توسط ETELARESANKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
Turnage
KPIX

کن Turnage رئیس کمیسیون برنامه ریزی شهرستان انطاکیه گفت: جامعه باید با اتخاذ یک "ذهنیت گله"

کالیفرنیا برنامه ریزی شهرستان رسمی اخراج شده و پس از اظهارات خود که ما باید اجازه دهید سکس با بیمار, بی خانمان, و زخمی شدن نفر در این دوره از چیزهایی که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

کن Turnage دوم رئیس برنامه ریزی شهرستان کمیسیون انطاکیه شمال کالیفرنیا شهر گفت: در Facebook پست ماه گذشته که "بیمار پیر مجروح" باید به سمت چپ در طول همه گیر خود را برای دیدار با "البته طبیعی در طبیعت" آسوشیتد پرس گزارش داد.

در حال حاضر حذف پست ذکر یک "ذهنیت گله" مورد نیاز است به عنوان یک جامعه اساسا اجازه می دهد بیمار و سالمند را به یک بازی برای این تیم تا بقیه از ما می توانید به کسب و کار.

"جهان معرفی شده است به یک عبارت جدید گله ایمنی است که یک خوب" Turnage نوشت. "به نظر من ما نیاز به انطباق ذهنیت گله. یک گله جمع آوری آن صفوف آن اجازه می دهد تا بیمار پیر مجروح به دیدار آن دوره در طبیعت" و اضافه کرد که "بی خانمان و افراد دیگر که فقط ویران کردن خود یا انتخاب و یا مسائل روانی" باید از چپ به مرگ و "را رفع آنچه که یک بار قابل توجه در جامعه ما و منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد."

انطاکیه شهردار شان رایت که منصوب Turnage در سال 2017 به نصیحت Turnage برای نظرات خود خواستار آنها را "شنیع" با توجه به عطارد اخبار. Turnage شده است صوتی در مورد پایان دادن به پناهگاه در محل سفارشات در مقایسه با گسترش coronavirus به یک جنگل آتش که می سوزد تمام "پیر درختان افتاده براش و اسکراب-درختچه sucklings" که یک سویه به منابع آن است.

"در شهر انطاکیه شورای شهر متعهد به حفظ اعتماد عمومی و اعتماد در دولت شهر ما. به عنوان مقامات دولتی در یکی از بزرگترین و متنوع ترین شهرستانها در شهرستان کنترا کوستا ایالت ما نامیده می شود برای خدمت به همه ساکنان انطاکیه; اعم از جوان یا پیر غنی یا فقیر سالم یا ناسالم قرار دارد یا unhoused," رایت در بیانیه ای گفت. او به یک جلسه ویژه به Turnage برداشته و پس از او حاضر است.

برای Turnage به نظر می رسید گیج و عصبانی است که او اخراج می شود برای نظر او. ان بی سی نیوز گزارش داد که او گفت: در بخشی که اگر ساکنان انطاکیه ایمان در توانایی خود را برای انجام شغل خود را "که نظر خود را, و من نمی تواند کمک کند که." او همچنین اضافه کرد که "هدف من با عکس العمل به این نقض مستقیم از متمم اول قانون اساسی حقوق."

"این مانند آن استفاده می شود" او ادامه داد: "زمانی که شما می توانید یک نظر در مورد آن صحبت کنید و سپس بنشینید و یک آبجو با هم و بحث در مورد فوتبال است." نه آقا هیچ نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im