pink-dance-team
صورتی/Instagram

صورتی تور خانواده ساخته شده و عاطفی خود را با ارسال یک ویدئو آنها شات فقط برای او

آن را بسیار امن می گویند که هر کس در قرنطینه گم شده است کسی که به احتمال زیاد بسیاری از دیگران به عنوان ما همه مجبور به اقامت در خانه های ما و نه اجتماعی ارتباط برقرار کردن با کسانی که ما را عزیز نگه. مشاهیر مانند صورتی متفاوت هستند و در کلمات خود او را یک ویدیو ساخته شده توسط تور خدمه تا به حال خود را در “اشک تمساح” از آنجا که گاهی اوقات ما فقط نیاز به دیدن دوستان ما.

به وضوح عاطفی صورتی مشترک یک ویدیو که شامل اعضای “تور fam” و راستش ما در حال خشک شدن چشم ما راست همراه با او. “من ایجاد کرد!!!! این فقط ساخته شده من گریه اشک تمساح” او می نویسد. این گروه ایجاد یک زوم چت که در آن همه آنها پیوست و در در سرگرم کننده عملکرد صورتی 2019 واحد “می تواند ما وانمود می کنیم.”

“من تور fam فقط فرستاده من از این و آن فرستاده من بر روی لبه” پاپ استار می نویسد. “من از دست خانواده بسیار و ما دست به انجام!!! خیلی دوست دارم بنابراین بسیاری از مردم در جهان است. خیلی سپاسگزار هستم.”

شعر بسیار مناسب برای اجتماعی-فاصله مناسبت TBH.

بنابراین ما می تواند وانمود کند که من 22 امروز ؟
Dancin’ در جداول با شما oh yeah
آیا ما می توانیم وانمود کنیم که همه ما در نهایت خوب است ؟
من فقط می خوام فراموش نکنید که با شما oh yeah

من حدس می زنم که بسیاری از ما در حال حاضر مایل به صورت ساده تر زمانی که ما 22 و رقص در جداول و هرگز تصور این واقعیت که ما در حال حاضر پایدار. فراموش کردن این وضعیت با این حال به طور خلاصه خوش آمدید. ظاهرا صورتی نیاز به یادآوری بیش از حد. زوم چت با ما besties سرگرم کننده هستند اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین بودن در فرد نوشیدن چند شراب و خنده آن را. اما در صورتی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر ما آن را.

برای او بخشی از صورتی استفاده کرده است خشم-پخت و ورزش و homeschool برنامه در تلاش برای دریافت از طریق قرنطینه زندگی در یک قطعه. او در حال انفجار cheesecakes و کار کردن با یک کودک نو پا را بر پشت او درست مثل بقیه از ما.

صورتی نیز تحمل بسیار ترسناک چند هفته بعد از اینکه تشخیص داده COVID خودش. او پسر جیمسون نیز بیمار شد و او به اشتراک گذاشته جزئیات پس از هر دو بهبود بود. “خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی,” او نوشت ،

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون, و من در حال نشان شد علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت است. خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است. آن است که مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این بیماری جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما. در تلاش برای حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال مبارزه در خطوط مقدم هر روز من اهدا $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادرم, جودی مور که در آنجا کار می کرد برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز. علاوه بر این من هستم اهدای $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق. با تشکر از شما برای همه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و هر کس در جهان که در حال کار بسیار سخت برای محافظت از عزیزان ما. شما در حال قهرمانان ما! این دو هفته آینده بسیار مهم: لطفا در خانه بمانند. لطفا. بماند. صفحه اصلی.❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط P!NK (@صورتی) on

ما در حال انجام بهترین های ما برای دریافت از طریق این کاملا بی سابقه وضعیت ما با سلامت عقل و سلامت عاطفی دست نخورده است. آن را بسیار آرامش دانستن است که اگر چه این است که فراتر از سخت ما همه در آن با هم وبلاگ گنجانده شده است و به امید روزهای بهتری در پیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im