صورتی باز می شود تا در مورد COVID-19 نبرد با پسرش در تلخ روز مادر مقاله

مایکل Tran/FilmMagic/گتی ایماژ صورتی تماس پسرش coronavirus نبرد چالش برانگیز ترین رویداد از مادری تا کنون ص

توسط ETELARESANKHABAR در 21 اردیبهشت 1399
Pink-Jameson
مایکل Tran/FilmMagic/گتی ایماژ

صورتی تماس پسرش coronavirus نبرد چالش برانگیز ترین رویداد از مادری تا کنون

صورتی و پسر جیمسون, 3, فقط, دو, میلیون به علاوه آمریکایی که مبارزه COVID-19 در طول چند ماه گذشته. بدون شک خواننده شده است یکی از بزرگترین افراد مشهور, صدای همه گیر جزئیات تجربه خود را با بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده است. virus. در روز مادر مقاله برای NBC News, the مادر و دو نشان می دهد که مبارزه با کروناویروس همراه با پسرش بود و چالش برانگیز ترین رویداد از مادری تا کنون ترغیب دیگران به این ویروس و تاثیر آن این است که در کمتر خوش شانس, بسیار جدی است.

"روز مادر است این آخر هفته و من شده اند با تأمل در فوق العاده و در عین حال به چالش کشیدن هدیه ای از زمان است که زندگی در COVID-19 قرنطینه است برای من و فرزندان من. به عنوان یک مادر و یک معلم, یک آشپز یک محرم و یک رشته badass dream chaser همه در یک بار نیست feat کوچک است. Mamas در همه جا شما انجام می دهند شگفت انگیز" the 40-year-old شروع به مقاله تند و تلخ.

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون, و من در حال نشان شد علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت است. خانواده من در حال حاضر پناه در خانه و ما همچنان به انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است. آن است که مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این بیماری جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما. در تلاش برای حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال مبارزه در خطوط مقدم هر روز من اهدا $500,000 به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادرم, جودی مور که در آنجا کار می کرد برای 18 سال در کاردیومیوپاتی و پیوند قلب مرکز. علاوه بر این من هستم اهدای $500,000 به شهر لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق. با تشکر از شما برای همه ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و هر کس در جهان که در حال کار بسیار سخت برای محافظت از عزیزان ما. شما در حال قهرمانان ما! این دو هفته آینده بسیار مهم: لطفا در خانه بمانند. لطفا. بماند. صفحه اصلی.❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط P!NK (@صورتی) on

صورتی ادامه می دهد: "به عنوان بخش هایی از کشور ما شروع به پایین آستین جاده به بازیابی, من خودم بدانم چه اتفاقی می افتد ؟ ما در حال تعریف جدیدی عادی برای فرزندان خود ما و کار از طریق آن روز یک گام در یک زمان. ایالات متحده در حال حرکت است اما این ویروس می داند هیچ مرزهای. و من فکر کردن در مورد کودکان و خانواده ها در سراسر جهان است که فقط شروع به می دانم که اثرات آن است. آیا آنها آنچه را که آنها نیاز به امن است ؟ آیا آنها آنچه آنها نیاز به سالم؟"

سپس خواننده شیرجه زده تجربه شخصی او با COVID-19 آشکار است که پسر او بیمار بود برای چند هفته.

"مبارزه با COVID-19 همراه با 3 سال بیشتر بود از لحاظ جسمی و عاطفی به چالش کشیدن تجربه من از طریق رفته به عنوان یک مادر" او اعتراف کرده است. "هفته پس از دریافت نتایج آزمون های ما, پسر من بود و هنوز هم بیمار است و تب. آن را وحشتناک زمان نمی دانستند چه ممکن است بعد آمده است."

اما در صورتی که به دنبال نه برای ما همدردی. هدف خود را در به اشتراک گذاری داستان خود را به آن را روشن است که مبارزه همه گیر جهانی است و متاسفانه در دیگر نقاط جهان مادران مبارزه با همان نبرد ندارد و همان منابع که ما انجام می دهیم.

"اما داستان ما منحصر به فرد است; وجود دارد مادران در سراسر امریکا و جهان است که در مواجهه با این عدم قطعیت هر روز. نه هر خانواده به خصوص کسانی که زندگی در رزرو و یا در اردوگاه های پناهندگان محله های فقیرنشین و یا فقیر نشین هستند قادر به عمل اجتماعی فاصله. در بسیاری از نقاط جهان آن را می تواند ساعت ها فقط برای دسترسی به آب و حتی پس از آن صابون ممکن است غیر ممکن است لوکس," او می نویسد.

"همانطور که ما شروع به پیش بینی آنچه که زندگی را مانند نگاه در طرف دیگر از این ما نیاز به قرار دادن خودمان در کفش از مادران در سراسر جهان و در نظر گرفتن انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به نگه داشتن نوزادان خود را امن" پینک همچنان ادامه دارد. "چگونه می تواند ما را شریک در حصول اطمینان از دسترسی آنها به حقوق اساسی بشر است که بسیاری از ما در حال فراهم شده و هر روز؟"

صورتی جهانی است سفیر یونیسف یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در بیش از 190 کشور و سرزمین برای حفاظت از حقوق هر کودک.

صورتی و سپس توضیح می دهد که رابطه او به عنوان سفیر جهانی یونیسف یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در بیش از 190 کشور و سرزمین برای حفاظت از حقوق هر کودک. "[من] به همان اندازه افتخار به یک سفیر برای یک سازمان جهانی است که در خط مقدم از این بحران کار در بیش از 190 کشور به انجام همان" او می نویسد.

"یونیسف گرفتن منابع به سخت برای رسیدن به مکان کمک به دولت ها و جوامع جلوگیری از بیماری از, پخش كردن, توسط آموزش بهداشت, کمک به معلمان و مدارس و کار با تمام سطوح دولت" پینک همچنان ادامه دارد. "ما ممکن است از لحاظ فیزیکی قادر خواهد بود وجود دارد برای هر کودک است, اما آن را به راحتی می دانیم که سازمان هایی مانند یونیسف هستند."

صورتی و سپس مردم را تشویق به افتخار کمتر خوش شانس مادران در سراسر جهان با کمک کردن و دادن.

"این روز به عنوان شما خود را نگه دارید بچه ها من شما را تشویق به فکر می کنم در مورد تمام mamas در سراسر جهان که هنوز هم نیاز به کمک ما. سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سامانتا پاور گفته است: این را نمی خواهد برای پایان دادن به هر کسی تا زمانی که آن را به پایان می رسد برای همه. من می دانم که شما می توانید هر چیزی را برای محافظت از فرزند خود را, بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که در هر mama همان فرصت ها و منابع برای حفاظت از آنها" او می نویسد.

اگر شما می خواهم برای پیوستن به در در صورتی ماموریت شما می توانید کمک مالی به یونیسف با مراجعه به وب سایت خود را.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب