صورتی دارای واژگان به نظر آنها پس از انتقاد از او BLM پست

فریز Harrison/گتی و Billie Eilish/Instagram پس از به اشتراک گذاری Billie Eilish سیاه زندگی موضوع پست برخی ا

توسط ETELARESANKHABAR در 13 خرداد 1399
pink-repost-billie-elish-isntagram
فریز Harrison/گتی و Billie Eilish/Instagram

پس از به اشتراک گذاری Billie Eilish سیاه زندگی موضوع پست برخی از صورتی طرفداران راضی نبودند — اما این خواننده حاضر به ایستادگی کردن

بیش از آخر هفته, خواننده, Billie Eilish را ارسال تند و تلخ است که به حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در پاسخ به هولناک قتل جورج فلوید قرار داده و او را در کانون توجه است. 18 ساله مهیجی بیانیه Instagram دوست شد میلیون ها بار و ستایش بسیاری از مردم — از جمله خواننده صورتی که حتی به اشتراک گذاشته شده آن را در حساب خود. اما نه هر کس به یک فن از چه Eilish تا به حال به می گویند -- و یا این واقعیت است که در صورتی تصمیم به حمایت از پیام.

روز یکشنبه صورتی مشترک Eilish پست با عنوان ساده "آن را می گویند."

"هیچ کس می گوید زندگی شما مهم نیست" Eilish نوشت. "هیچ کس گفت زندگی خود را سخت است. هیچ کس گفت: هر چیزی در همه در مورد شما...... همه شما MFs انجام دهید این است پیدا کردن یک راه به همه چیز را در مورد خودتان. این در مورد شما نیست. توقف ساخت همه چیز در مورد شما است. شما نیاز به. شما در خطر است."

"شما ممتاز این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه" Eilish اضافه شده است. "جامعه به شما می دهد امتیاز فقط برای سفید بودن. ... اگر تمام زندگی مهم نیست چرا که از مردم کشته برای تنها بودن ، چرا مهاجران مورد آزار و اذیت? ... به همین دلیل است که آن را درست برای مردم در اعتراض به معنای واقعی کلمه خواسته شده را به ماندن در خانه در حالی که حمل و نیمه اتوماتیک سلاح است ؟ به همین دلیل است که آن را درست برای مردم سیاه و سفید به نام اراذل و اوباش برای اعتراض به کشتار مردم بی گناه است ؟ آیا می دانید چرا ؟ ؟ ؟ ؟ سفید. F—پادشاه. امتیاز است."

در حالی که بسیاری از آنها حمایتی از صورتی تصمیم به حمایت از Eilish پست برخی از آنها نیست.

Pink instagram
Instagram

"کاملا دریافت که در آن شما در حال آمدن از. اما به عنوان یک فرد با یک وکیل مغز من می گویند... زمانی که شما تنها از یک نژاد و می گویند که " در مسابقه مهم است. شما به طور ضمنی گفت دیگر مسابقه مهم نیست ، آن را به طور خودکار استنباط" یک کاربر ارسال شده است. "من آن را باور می کند این وضعیت یک disjustice [sic] با قرار دادن آن در #blacklivesmatter دسته. این می تواند اتفاق می افتد به هر یک از ما! که قساوت! که این مسئله واقعی است. آن است که در مورد مسابقه."

صورتی جواب داد: "شما در حال مظهر سفید امتیاز و غم انگیزترین بخش این است که شما حتی نمی شنوید خودتان و احتمالا هرگز نخواهد شد."

Pink Instagram
Instagram

دیگری نوشت: "همه صاحبان کسب و کار و زندگی را توجه بیش از حد. F–cked up در لس آنجلس در حال حاضر" به آن صورتی جامعی بازگشت "بنابراین شما نمی توانید به عنوان خوانده شده."

Pink Instagram
Instagram

یکی حتی او را متهم بودن "چرا کارن وجود داشته باشد" که واقعا نمی هر گونه حس در همه. او به سادگی پاسخ داد: "لطفا توضیح دهید. من از دست داده است."

در طول هفته گذشته و صورتی شده است با استفاده از پلت فرم خود را به نه تنها ابراز خشم در نژاد پرستی در کشور ما اما به کمک ارائه می دهد راه حل های در مورد چگونه برای ایجاد یک تفاوت. و مثل همیشه آن را کمک می کند تا زمانی که افراد مشهور با استفاده از صدای خود و امتیاز برای خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن