اسکله 1 در حال بیرون رفتن از کسب و کار و بسته شدن تمام 540 از فروشگاه های آن


pier-1-imports-closing
جو Raedle/گتی

Pier 1 Imports, اذوقه رسان از Papasan صندلی و رنگارنگ دکور خانه این است که سازندگان: فروشگاه خود را برای خوب

برای چند دهه, Pier 1 یکی از محبوب ترین خانه مکان برای فروشگاه های رنگارنگ و مقرون به صرفه محصولات و دکور. مطمئن محبوبیت خود را تا به حال مشکلاتی روبرو کمی با ظهور تجارت الکترونیکی کوچک مانند آمازون است. اما آنها هنوز هم در اطراف هنوز هم یک نقطه نخست به گیر فوق العاده زیبا Papasan بالشتک یا مانند نمک و فلفل شیکر که شبیه llamas. اما در حال حاضر با توجه به فشار اقتصادی از coronavirus همه گیر خرده فروش است که متاسفانه بسته بندی آن را در.

اگر چه آنها برای ورشکستگی زمینه بازگشت در ماه فوریه به این امید باقی مانده که اسکله 1 خواهد بود قادر به بهبود می یابند. با COVID-19 ادامه به انتقام ویران کردن در اقتصاد هر چند خانه-دکور زنجیره ای تصمیم گرفته است به همه 540 از فروشگاه های خود را برای خوب است.

“این تصمیم به شرح زیر ماه از کار به شناسایی یک خریدار که ادامه خواهد داد به کار کسب و کار ما رفتن به جلو. متاسفانه به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست شده است به طور قابل توجهی مرکب تاثیر عمیقی COVID-19 مانع توانایی ما برای تضمین چنین خریدار و نیاز ما به باد کردن” اسکله 1 مدیر عامل شرکت/CFO رابرت Riesbeck نشان داد و در بیانیه ای.

پس چه اتفاقی می افتد ؟ در حال حاضر اسکله 1 فروشگاه در سراسر کشور در حال حاضر به طور موقت بسته مطابق با دستورالعمل های ایمنی. هنگامی که آنها قادر به بازگشایی این شرکت آغاز خواهد شد یک “منظم باد به پایین.” این بدان معناست که فروش تمام موجودی و هر گونه دارایی های دیگر از طریق یک دادگاه نظارت روند.

این آخرین نابهنگام پایان یک “غیر ضروری” فروشگاه در مواجهه با این بیماری همه گیر. اگر آن را احساس می کند مانند اسکله 1 همواره در اطراف آن به طور موثر برای بسیاری از ما — تاسیس شد و در سال 1962. در خود وب سایت این شرکت توصیف اولین مشتریان خود را با عنوان “پس از جنگ جهانی دوم متولدین دنبال beanbag صندلی دانه های عشق و بخور.”

از شروع آنها به وضوح به حال چشم خود را بر روی یک مشتری خاص جمعیتی: counterculture جوانان مردم به دنبال خانه ارزان کالا با دمدمی جذابیت و بارهای از شخصیت. بنابراین توضیح خود را “انتخاب گسترده ای از کالا را از طریق سال از شکلات پوشیده از مورچه ها به خطوط لباس به اندازه زندگی اسپانیایی لباس زره.”

این می رود بدون گفت که اسکله 1 نیست تنها شرکت برخورد با اثرات منفی این بیماری همه گیر مستند. بسیاری از خرده فروشان عمده را برای ورشکستگی زمینه و متعددی — از جمله J. C. Penney سیرز و Nordstrom — به نظر می رسد در معرض خطر واقعی از درد و رنج به همان سرنوشت اسکله 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im