بوربن جمع شادی: 5 از نادرترین بطری Pappy Van Winkle در حال حاضر برای فروش

بوربن طرفداران یک فرصت نادر برای ایجاد یک لحظه مجموعه ای از پنج جهان پرطرفدار ترین بطری Van Winkle bourbons. ا

توسط ETELARESANKHABAR در 18 اردیبهشت 1399

بوربن طرفداران یک فرصت نادر برای ایجاد یک لحظه مجموعه ای از پنج جهان پرطرفدار ترین بطری Van Winkle bourbons. اگر شما از دست رفته برنده جولیان Van Winkle III-امضا 25 سال, Rip Van Winkle بشکه سر بود که به حراج گذاشته شده در هفته گذشته (و که از ذهن یک پیشنهاد برنده از $20,025 برای تیوی لی ابتکار رستوران کارگران امداد برنامه خیریه), در اینجا شانس خود را برای پرش به حلقه و به دست آوردن این پنج Van Winkle whiskeys با یک کلیک ماوس خود را: پیر Rip Van Winkle 10 Year Old, Van Winkle ویژه رزرو 12 ساله, Pappy Van Winkle 15 ساله, Pappy Van Winkle 20 ساله و Pappy Van Winkle 23 ساله.

تمام پنج بطری شده اند امضا شده توسط Julian Van Winkle سوم نوه Julian P. "Pappy" Van Winkle, Sr., آنها را از نادرترین Van Winkle بطری در دسترس است. اگر چه به ارزش $795 در وب سایت حراج در "زندگی واقعی" قیمت این بطری ها ارزش چند بار بیشتر با یک بطری Pappy Van Winkle 15 ساله به عنوان مثال دلربا, قیمت به طور متوسط از $1,400.

این پنج بطری مجموعه سخاوتمندانه اهدا شده توسط Van Winkle خانواده و به عنوان با بشکه سر حراج 100 درصد از درآمد حاصل از حراج خواهد شد به تیوی لی ابتکار رستوران کارگران امداد برنامه که آغاز شده توسط جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edward Lee خالق لوئیزویل 601, Magnolia Milkwood و ویسکی خشک رستوران. لی ابتکار عمل در 19 شهر که در آن رستوران خاص تعیین شده به عنوان تسکین آشپزخانه. خارج از محل کار و یا furloughed رستوران کارگران داده می شود, مواد غذایی, لوازم و پشتیبانی از طریق این سازمان نیز آماده صدها برو وعده های غذایی برای نیازمندان است. تا به امروز بیش از 140,000 وعده های غذایی خدمت کرده است.

"این Covid-19 بحران شده است وحشتناک برای همه به عنوان یک خانواده ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای حمایت از رستوران کارگران که ستون فقرات صنعت ما می گوید:" جولیان Van Winkle III. "ما امیدواریم که مزایده این بطری را به کمک لی ابتکار ادامه این برنامه به عنوان طولانی به عنوان آنها نیاز دارند."

حراج آنلاین در حال حاضر در جریان است به پایان خواهد رسید و روز جمعه, مه 8 در 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. همانطور که از نوشتن مناقصه افزایش یافته است به $17,500 ون جابجا بوربن مجموعه که احتمالا بی بها به برخی از. مناقصه پذیرفته شده در 100 دلار افزایش است. برای ورود پیشنهاد خود را در اینجا بروید. شما ممکن است به زودی toasting به سلامت نیازمند کارگران رستوران و بار بهتر برای همه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب