پیاژه در حال حاضر ساخت جهان باریکترین خود سیم پیچ تولید تماشای

وجود دارد یک فرصت خوب آن را نمی تواند انجام شود. ترفند برای ایجاد یک رکورد فوق العاده فوق العاده فوق العاده نا

توسط ETELARESANKHABAR در 6 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک فرصت خوب آن را نمی تواند انجام شود. ترفند برای ایجاد یک رکورد فوق العاده فوق العاده فوق العاده نازک دیده بان برای کاهش قطعات به کوله تحمل ممکن است بدون از دست دادن قدرت و قابلیت های. 2 میلی متر ضخامت سازمان دیده بان ساخته شده از مواد اشتباه به راحتی می تواند ضربه محکم و ناگهانی در نیمه در حالی که بسته به مچ دست. اما پیاژه است آن را کشیده در Altiplano نهایی مفهوم سازمان دیده بان. پس از آن معرفی شد به عنوان یک مفهوم در 2018, پیاژه موفق به مهندس تجاری قابل دوام نسخه ای که به اندازه کافی قوی است به توان با وجود اینکه ضخامت دو کارت های اعتباری با هم انباشته.

Piaget Altiplano Ultimate Concept

پیاژه Altiplano نهایی مفهوم حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

چگونه آنها آن را بکشید ؟ در اینجا مراحل به راز فرمول:

– هیچ صفحه اصلی فقط یک caseback است که بخشی از این مورد همه حک شده از یک قطعه فلز.

– فلز در سوال این است که به تازگی توسعه یافته کبالت بر اساس آلیاژ که در حالی که دشوار است به دستگاه به دلیل سختی است 2.3-بار قوی تر از طلا.

– قطعات مهندسی شد به کوچکترین تحمل ممکن است از جمله چرخ ها کاهش می یابد از معمولی 0.20 mm ضخامت 0.12 میلی متر و یک کریستال یاقوت کبود است که به طور معمول 1 میلی متر ضخامت مقایسه کردن با 80 درصد تا 0.2 میلی متر.

– بهار بشکه ندارد معمول پوشش و یا درام. به جای آن نصب شده است بر روی یک توپ سرامیک-بلبرینگ داخل قاب دیده بان.

– تاج مهندسی به عنوان یک مکانیزم تلسکوپی است که متناسب با خیط و پیت کردن با این مورد باند که در آن معمولی و کشویی دنده کلاچ و تاج چرخ در حال جایگزین برای یک "بی نهایت پیچ." آن است که در نتیجه محافظت از ناخواسته شوک است که می تواند در این جنبش است.

– شماره گیری خاموش-مرکز موقعیت به معنای متعارف, مستقیم سیم پیچ های بنیادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. پیاژه از این رو ایجاد یک اختراع مبهوت بنیادی که دیکته که معمولی ساعت دست توان با یک گردان شاخص دیسک (دقیقه دست با این نسخهها کار در راه معمول).

– شماره گیری قرار داده شده است در زیر پل به منظور محافظت از دست ها از هر ضربه بر روی کریستال.

نتیجه این است که یک سوزن نازک دیده بان (صرف 0.12 mm کبالت جدا جنبش از پوشنده لباس را از پوست) که به گفته پیاژه است "به اندازه کافی دشوار است به مقاومت در برابر همه چیز از سطح G-Force با تجربه در یک aerobatic جت به زور از یک شهاب سنگ توفنده به زمین است." البته تسمه (تمساح آبی لاستیک و یا آبی رنگ نساجی) نیز ویفر نازک با کبالت پین نخ. به عنوان یک پاداش این ساعت قابل تنظیم است: مشتریان می توانند انتخاب رنگ پل و شماره گیری پایان از دست اصلی صفحه و تسمه. پیاژه می گوید بیش از 10 ، 000 جایگشت ممکن است. کتابچه راهنمای زخم جنبش دارای 40 ساعته برق ذخیره. قیمت در صورت درخواست.

Piaget Limelight Gala Watches

پیاژه موردتوجه جشن ساعت حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

پیاژه می رود از ميکروسازه ای به گلم با قیمتی جدید-مجموعه مدل های در محل موردتوجه وتماشای عموم جشن مجموعه است. دیده بان در اصل معرفی شده در سال 1973 توسط الهام گرفته شده بود نوسانی '60s و جت تنظیم مشاهیر, از روز, از جمله سالوادور دالی, جکی کندی, الیزابت تیلور, اندی وارهول و سامی دیویس جونیور پخش می ایستد تا به حزب لباس استانداردهای امروز با آن مشخص نامتقارن جای که گسترش از هر طرف مورد بر روی دستبند.

طراحی آشنایی خود را به چرخش سنگ های قیمتی اطراف آن مورد است. در مدل های جدید جواهرات مجموعه با استفاده از آنچه که به نام serti descendu یا برش پایین تکنیک است که در آن طلا حک شده است دور به شکل پنجه و شیار است که گرفتن سنگ اجازه می دهد الماس دیده می شود از دو طرف. نتیجه این است که نور بیشتر می توانید با وارد کردن غرفه یا نیمه پایین تر از گوهر و پس از آن بود منعکس شده از طریق بالا از الماس که به تولید گوهر درخشندگی. به طور معمول الماس مجموعه به طور مستقیم به فلز بر روی یک ساعت مچی است که اجازه می دهد تا برای نور بسیار کمی بازگشت.

Piaget Limelight Gala Watches

پیاژه موردتوجه جشن ساعت حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

مدل های جدید را در مجموعه ای با الماس و/یا یاقوت کبود. وجود دارد از یک گل رز طلا شرق و غرب بیضی نسخه مجموعه ای با 57 الماس در مجموع 4.80 قیراط و بالا-طلا و جواهر نسخه مجموعه ای با 12.42 قیراط از دور-درخشان و برش گلابی الماس در مجموع 12.42 قیراط. یک سوم این است که با 237 الماس. صفحة هستند مروارید یا شفاف آبی grand feu مینا بیش از طلا. وجود دارد همچنین سه limited-edition مدل با سنگ دلربا شیشه صفحة مجموعه ای با الماس و یک از یک نوع قطعه با یک اتیوپی صدای اپال سیاه و سفید شماره گیری مجموعه ای با آبی و زرد و نارنجی و صورتی کبود در مجموع 158 سنگهای جمعا 13.15 قیراط.

این دستبند که با دست حکاکی همچنین بازی با نور و سایه. آنها ساخته شده است با استفاده از یک تکنیک منشاء آن در سال 1960 که شامل حکاکی الگوهای که شبیه نقوش مانند چرم بافت, اقیانوس, امواج, یخ, گل, شاخ و پوست مار فلس و بیشتر. در مدل های جدید پیاژه با استفاده از قصر سبک دکور یکی از پیاژه نمادین ترین شکلی است که نیاز به ساعت ها کار می کنند. برخی از مدل ها نیز در دسترس بر روی تسمه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن