مردم با استفاده از دروغ سفید برای پایان دادن به زوم جلسات


white-lie-zoom-meeting
مامان ترسناک و LeoPatrizi/گتی

ما به خوبی به ما دومین ماه از ماندن در منزل به منظور صاف منحنی از این بیماری همه گیر. در حال حاضر همه ما بسیار ماهر در مجازی همه چیز—مدرسه مجازی, مجازی و کار مجازی یک ساعت یک مبارک. ما در حال تماس با هر یک از دیگر بیش از همیشه و ارتباط با یکدیگر با این حال ما می توانیم. مجازی این منابع از ارتباط بسیار مهم است در زمانی که ما نیاز به احساس متصل بالا است اما توانایی ما برای پیدا کردن که اتصال محدود است.

حتی برای یک درونگرا. من ولع مصرف تماس های اجتماعی تا آنجا که شخص بعدی—یک Houseparty با دوستان کالج احساس مانند یک نفس هوای تازه پس از یک روز بارانی در خانه با من دو نفر از بچه ها که حدود 45 دقیقه مشاجره که پنی و این که آیا آن را در واقع یک پنی بنابراین دیگر هیچ پنی احتمالا می تواند به عنوان خاص است. (پنی رها شده بود و فراموش کرده حدود ده دقیقه پس از استدلال به پایان رسید. خوب همه چیز خوب است.)

اما من هنوز هستم درونگرا. من هنوز هم به تنهایی نیاز به زمان برای شارژ پس از تعاملات اجتماعی. انرژی من شروع به افول پس از زمان بیش از حد در یک گروه—به خصوص اگر من در حال حاضر صرف ساعت بیش از حد بسیاری در این روز اقدام به کار بحران و نگه دارید تا با تمام چیزهایی که نیاز به نگه داشته می شود تا با.

در قبل از همه گیر زندگی من می تواند بهانه ای برای راه رفتن از یک مکالمه و یا در قطع یک تماس تلفنی که در ادامه بیش از حد طولانی به دلیل وجود دارد همیشه یک میلیون باور چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود. “من راه رفتن به یک فروشگاه بنابراین من باید برای رفتن است.” “من باید انتخاب کنید تا بچه ها من باید برم.” “من باید به خانه به پیاده روی سگ.”

در همه گیر زندگی وجود ندارد بسیاری از بهانه. من راه رفتن به یک فروشگاه و یا چیدن بچه ها و یا گرفتن خانه به هر دلیلی. من در خانه ام در همه زمان ها. بیشتر, من فقط در دسترس و شخص من تقریبا صحبت می داند که چون آنها در خانه تمام وقتبیش از حد. که بدان معنی است که زمانی که من احساس انرژی استفاده می شود تا, من هیچ نظری ندارم که چگونه برای پایان دادن به یک مجازی اویختن.

من سوال را به من Facebook صفحه: برخی از سرگرم کننده خلاق و جالب سفید به شما دروغ گفته ام یا شنیده ام به خارج از بیش از حد طولانی زوم و یا FaceTime—و با کمال تعجب بسیاری از مردم شد بیش از خوشحال به عموم به اشتراک گذاری. به نظر می رسد که درونگرا, برونگرا و هر کس در بین گاهی اوقات احساس به دام افتاده در بیش از حد طولانی مجازی hangouts پیدا کرده اند و راه های خلاق به بهانه ای خود را.

پاسخ من در بازه زمانی از باور به هیستریک. برخی از شایع ترین دلایل نیاز ناگهانی به ناپدید می شوند از یک مجازی پاتوق تعجب احاطه شده شکست خورده تکنولوژی—یا بد یک اتصال WiFi یا مرده کامپیوتر باتری. بهترین راه برای کشیدن این یکی کردن بر اساس من سنجی غیر رسمی است که به سادگی بستن کامپیوتر و سپس متن طرف دیگر عذرخواهی. و آن ضرری ندارد برای اضافه کردن یک غمگین ناامید یا ناراحت شکلک به متن فقط به درایو صفحه اصلی چگونه ناخوشایند زمان است یا نیست به عنوان مورد ممکن است.

بچه ها یکی دیگر از درخشان بهانه پدر و مادر متکی به پایان بی پایان تماس—هر دو روز یا نه. در طول روز به بهانه ای در محدوده زمانی معین از “من باید به برو بچه من نیاز به کمک با مدرسه” به شب “ببخشید من باید برم بچه ها من می پرسید برای من قرار داده و آنها را به رختخواب.” و برای کسانی که نمی باید کودکان و نوجوانان و… ، آنها مجبور به ترک است که به دلیل آنها وعده داده شده خود را ویژه خواهرزاده یا برادرزاده ویژه شب بخیر FaceTime. و اگر همه چیز نتواند—که سگ هنوز هم نیاز به آن راه رفتن.

خلاق ترین پاسخ رسمی جمعی از کودکان و نوجوانان که ظاهرا نیز متعادل یک نیاز اجتماعی در ارتباط با انرژی خورد که می آید با بیش از حد زمان صرف شده عملا اتصال. بچه ها تا به حال هیچ مشکل به سادگی بستن لپ تاپ و راه رفتن دور سرزنش پدر و مادر خود و یا در یک شایان ستایش مورد تظاهر به نیاز به رفتن تعقیب حیوان خانگی خانواده ماوس. پسر من موفق به حتی درست کردن یک رفتار برای خارج شدن از زوم جلسه کلاس—و شاید برخی از راحتی در دانستن است که حداقل برخی از چیزهایی که تغییر نکرده در طی این بیماری همه گیر.

حقیقت این است که زندگی تقریبا فرسوده است. به نظر می رسد تقریبا متضاد با منطق دلیل چه می تواند طاقت فرسا در مورد نشستن در خانه sweatpants و چت? اما با این وجود درست کار تحصیل و معاشرت عملا تخلیه برای تعدادی از دلایل. ما در حال کار سخت تر به فرایند نشانه های غیر کلامی است که در زندگی واقعی مشاهده شده به طور طبیعی و بدون مشابه گسترده مصرف انرژی است. همچنین در یک بستر مجازی شما قادر به دیدن چهره خود را—خود عبارات و عجیب و غریب چشمک زدن عادات و می افزاید که یک نمایشی احساس به هر تعامل—که خسته کننده درونگرا یا نه.

جو Pinsker گفت این بهترین زمانی که او نوشت: “خوشبختانه ما چاشنی دروغگو و تا به آزمون. همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر بی ضرر سفید نهفته است عملکرد اجتماعی روان کننده اجازه می دهد به نگه دارید تا یک درجه از ادب و در حالی که فسخ مکالمات انسانی.”

آن را بسیار آرام به من درونگرا خود را به می دانم که من نه تنها در ولع مصرف تعامل اجتماعی و همچنین نیاز به پایان دادن زمان به هر یک پاتوق مجازی برای بازگرداندن سطح انرژی من. مطمئنا من ارزش هر مجازی اویختن. من مطمئن هستم که کسانی که مجازی hangouts حتی آنهایی که در پایان احساس تخلیه احتمالا نجات من از رفتن کاملا bonkers در طول این مدت همه گیر روز. اما همچنین ببخشید من باید برم به سگ از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>