دیو فرانکو بازی خواهد کرد وانیل یخ جدید در Biopic

گرگ DeGuire/میک Hutson/گتی 30 سال پس از "Ice Ice Baby" وانیل یخ گرفتن biopic درمان با دیو فرانکو در سرب اگر

توسط ETELARESANKHABAR در 2 مرداد 1399
dave-franco-vanilla-ice
گرگ DeGuire/میک Hutson/گتی

30 سال پس از "Ice Ice Baby" وانیل یخ گرفتن biopic درمان با دیو فرانکو در سرب

اگر شما می دانید شما می دانید که ما عشق ما خوب biopic. از مسخره مانند جو عجیب و غریب از ببر شاه شهرت — به قلبی مانند جنیفر هادسون بازی افسانه آرتا فرانکلین وجود دارد فقط چیزی در مورد داستان واقعی زندگی از تر از زندگی مشاهیر است که باعث می شود برای برخی واقعا ردیف بالا سرگرمی. و داغ بر روی پاشنه از تصمیم خود برای لغو 4th جولای کنسرت در تگزاس در میان موجی coronavirus موارد وانیل یخ ظاهرا بعدی برای biopic درمان — بازی های برگزار شده توسط دیو فرانکو که ما بسیار در اینجا برای.

این پروژه واقع شده است در آثار پس از سال 2018 است. اما فرانکو به تازگی افتتاح شد تا در مورد آن در مصاحبه با خودیو گفت: ما بیشتر در مورد وانیل یخ فیلم "به افراطی" که او می گوید با توجه به شروع پیش تولید هر روز در حال حاضر.

در این مصاحبه فرانکو است که به خوبی شناخته شده برای بازی تامی Wiseau در دیگری اخیر biopic, فاجعه هنرمندگفت: طرفداران انتظار درمان مشابه برای وانیل یخ. این یک ضربه قطعه یا یک فیلم به معنای سرگرم کننده را از بیان است که تا به حال کمی مسخره حرفه ای, او گفت:.

"با [فاجعه هنرمند], مردم رود ما را به گسترده کمدی که در آن ما را سرگرم کننده از تامی Wiseau اما بیشتر ما آن شوخ و صمیمی آن بود که تن ما می خواهیم برای این یکی نیز" فرانکو توضیح داد.

اسکریپت نوشته شده توسط Chris گودوین و فیلیپ ون را به دنبال خواهد داشت وانیل یخ از "دبیرستان ترک تحصیل فروش اتومبیل استفاده می شود در دالاس به داشتن اولین هیپ هاپ تک به بالای نمودار بیلبورد" و کشف مبارزات خود را با "ستارگی اخاذی تلاش و فروش است." ما هرگز حتی می دانستم که وجود دارد بسیار drama در پشت "Ice Ice Baby" اما ما بیش از آماده به دیدن این فیلم و پیدا کردن همه چیز در مورد آن.

در آماده سازی برای نقش فرانکو گفت: او شده است گذراندن وقت خود با مرد, وانیل, یخ, که نام واقعی است Rob Van Winkle.

"راب چنین شیرین و هوشمند و او فوق العاده مفید در روند گرفتن تمام جزئیات درست و ساخت ما ضروری به اطلاعات عمومی نمی دانم" فرانکو گفت. "فقط صحبت کردن به او, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد سوراخ خرگوش من قصد دارم برای رفتن به آماده شدن برای این نقش است."

و ما بیش از آماده رفتن به پایین که سوراخ خرگوش در حالی که ما آن را تماشا کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im