مقدار زیادی از ساعت مچی و جواهرات مارک های در حال دادن طول Covid-19 pandemic—برخی از برندها مانند بولگاری, Graff and Tiffany & Co. حتی اهدا $1 میلیون نفر هر یک به علل کمک مقدم از بحران—اما Parmigiani طرح ممکن است مبتکر ترین و در عین حال. قرار دادن قدرت به عقب در مشتری دست سوئیس ساعت ساز جدید "کمک به قهرمانان" ابتکار عمل با هدف کمک به بهداشت و درمان و موسسات غیر انتفاعی در سراسر کشور اجازه می دهد مشتریان به تعهد معاف از مالیات کمک مالی از انتخاب خود به هر یک از بیمارستان های محلی یا غیر انتفاعی با مبلغ کل اعمال می شود به خرید یک Parmigiani گاه شمار. کسانی که اهدا کامل قیمت خرده فروشی از تماشای آنها می خواهند را باید انتخاب خود را در انتظار قرار داده و به مدت 24 ساعت تا اثبات کمک مالی دریافت کرده است که در آن نقطه دیده بان خواهد بود و تحویل به مشتری. اگر یک مقدار کوچکتر است و با توجه به اعتبار سمت تماشای اعمال خواهد شد به مدت شش ماه. ورود به سطح قیمت برای یک Parmigiani سازمان دیده بان است در مورد $9,000.

Parmigiani Tonda Tondagraphe Tourbillon

Parmigiani Tonda Tondagraphe گرداب حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani

در تلاش برای ترویج آن خرده فروشان Parmigiani درخواست مشتریان به کار خود را با نزدیکترین مجاز Parmigiani فروشنده را به کمک مالی. واجد شرایط ساعتهای مشخص خواهد شد خرده فروش. این برنامه تنها معتبر در ایالات متحده از طریق 30 آوریل سال 2020 است.

"کمک به قهرمانان برنامه کوچک است راه ما می تواند تشویق افراد به بازگشت به کارکنان بهداشت و درمان ما و ایستاده با هم" گفت: Gustavo Calzadilla رئیس جمهور Parmigiani Fleurier آمریکا گفت: در یک بیانیه رسمی. "امید ما این است که این برنامه را در نوسان بودن کسانی که با توجه به ساخت کمک مالی به عمل به آن."

Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Lune

Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Lune عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Parmigiani Fleurier

اما این همه نیست—Parmigiani نیز کمک به آن خرده فروشی شرکای شده اند که در برخورد با کسب و کار ضرر و زیان ناشی از فروشگاه تعطیلی با یک پلت فرم تجارت الکترونیک در شمال امریکا است. Patek Philippe نیز به تازگی اجازه آن خرده فروشان شروع به فروش آن محصول دیجیتال عمودی برای اولین بار در این سال, اما Parmigiani رفتن یک گام بیشتر با ایجاد خود تجارت الکترونیک پلت فرم است که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای انتخاب محلی خود فروشنده مجاز برای خرید در پرداخت. که بدان معنی است که Parmigiani را تسهیل حمل و نقل به طوری که صاحبان بوتیک می تواند همچنان به کار گیرند در حالی که در خانه است. همچنین کمک می کند تا خرده فروشان و بدون دیجیتال hd به ادامه فروش در طول این زمان به چالش کشیدن. حتی اگر مشتری فراموش برای انتخاب یک خرده فروش در پرداخت Parmigiani را انتخاب کنید نزدیکترین همسایه مجاز بوتیک به صورت اعتباری از فروش.

Parmigiani Fleurier Toric QP Slate

Parmigiani Fleurier چنبره QP تخته سنگ Parmigiani Fleurier چنبره QP تخته سنگ

Parmigiani نیز حمایت از بوتیک کارکنان با افزایش فروش خود را به کمیسیون. مشتریان نیز دریافت مزایای از جمله تعریف بند و تعریف خدمات تعمیر و نگهداری در سوم و ششم از مالکیت.

بهره گیری هر کس که از نام تجاری مشتری خرده فروش و فروش کارکنان این جامع ترین و متفکر دادن ابتکار عمل دیده ایم. Parmigiani ممکن است یک تو رفتگی در دیوار نام تجاری و یک "پسر کوچک" در مقایسه با کنگلومرا-حمایت برندها اهدا در میلیون ها اما تعهد خود را به زمان علت سطح بعدی.