از Sidecars به Manhattans, Angelus جدید ساعتهای خود را در پالت رنگ از کوکتل های کلاسیک

وجود دارد چند راه بهتر برای نشان دادن یک گاه شمار از آن اجازه می دهد به معمولی فلش از مچ دست خود را, سرد, کوکت

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399

وجود دارد چند راه بهتر برای نشان دادن یک گاه شمار از آن اجازه می دهد به معمولی فلش از مچ دست خود را, سرد, کوکتل در دست. مصرف شیک نوشیدنی مخلوط به آن نقطه از الهام Angelus در حال راه اندازی یک خط جدید از ساعتهای که ترکیب غنی از پالت های مورد علاقه هر کس tipples.

پس از آن موفق U21 و U22 سوئیس شرکت جدید U23 صف متشکل از هشت skeletonized پرواز گرداب ساعتهای. اندازه گیری 42mm در قطر و 10.3 میلی متر ضخامت هر مورد ساخته شده است از یک مرطوب کننده فوق العاده قوی مرکب از تیتانیوم و کربن نازک طبقه (CTP) آن را احاطه کرده یک Angelus A-250 کالیبر جنبش است. آن ساختار عمودی ایجاد یک محور که دو برابر به عنوان یک بصری ستون فقرات برای قطعه پیچیده و در صورت.

Angelus U23 Watches

این Negroni و ودکا Sidecar نسخه از Angelus جدید U23 ساعت. Angelus

هر ورودی در این سری دارای یک نام و در راستای آن الهام هر نام مربوط به یک نوشیدنی محبوب با رنگ برای مطابقت با. این Negroni دست ارائه شده در همان سوخته رنگ نارنجی به عنوان خلاصه رفع خستگی. Tequila Sunrise بازسازی و نارنجی و صورتی و آبی لایه تشکیل مرکبات و آب میوه و گل میخک و با دریا در پس زمینه ،

این گرافیکی طراحی بخش به این کار قوی و زیبایی, افزایش, اما همچنین رسم چشم عمیق تر به چند تخم شبکه زیر. این ساختار پیچیده گردد از صدها لایه های پی در پی از ورق های کربن همراه با ویژگی های رزین و اخراج در درجه حرارت بالا و فشار. روند افزایش مواد ذاتی قدرت و سختی برای ایجاد یک دیده بان است که تمام heartier برای آن است. به علاوه آن بسیار سبک وزن کمک می کند, گاه شمار و راحت برای پوشیدن دارم.

Angelus U23 Series

هر ساعت در صف اتحاد جسورانه کوکتل الهام گرفته از پالت. حسن نیت ارائه میدهد از Angelus

باز در هر بشکه قرار است در 12 ساعت (که در خانه های 90-ساعت قدرت رزرو) و گردبادی در 6 ساعت متصل هستند توسط یک دنده و لنگر توسط سه تیتانیوم پل که کمک به دستیابی به این قطعه منحصر به فرد از شخصیت. همان کسانی که پل همچنین اجازه می دهد تا حرکت به شناور بالای دشوار-به-پیرس کربن پایه بشقاب با طلا جامد, chatons برگزاری جواهرات.

خود را انتخاب کنید تا نسخه ورزشی دیده بان (امن با یک تمساح بند) از $45,744. بازدید از نام تجاری وب سایت برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب