همه گیر پیاده روی دقیقا همان چیزی است که من نمی دانم که من نیاز

Maskot/گتی من مطمئن هستم که دقیقا زمانی که آن آغاز شده اما در برخی از نقطه, بچه های من و من شروع ما "همه گی

توسط ETELARESANKHABAR در 20 تیر 1399
GettyImages-904539396-2
Maskot/گتی

من مطمئن هستم که دقیقا زمانی که آن آغاز شده اما در برخی از نقطه, بچه های من و من شروع ما "همه گیر پیاده روی." من فکر می کنم آن آغاز شده و با پسر من درخواست برای یک پیاده روی در یک روز و پس از آن دوباره چند روز بعد و قبل از ما آن را می دانستند ما اواسط روز پیاده روی تقریبا به صورت روزانه.

در نهایت من پسر شروع به پیوستن به ما و قبل از ما بودند پیاده روی نسبتا منظم. چند روز شوهر من ما ملحق خواهد شد اگر او ندارد زوم جلسه و یا کنفرانس تلفنی, اما در بیشتر قسمت ها این دو پسر من و من. و آن جادویی است.

من را دریافت نمی اشتباه ترین روز طول می کشد یک مقدار خوبی از آزار دهنده به رفتن و گاهی اوقات ما زمان بیشتری را صرف آماده شدن برای یک پیاده روی از ما در واقع راه رفتن. وجود دارد یک مقدار عادلانه از مجادله می رود که در, و در برخی از نقطه کسی است که معمولا ناله که آنها تشنه یا خسته است.

اما با وجود همه آن و حتی من گاهی اوقات سخت و زمان بسته شدن کامپیوتر و یا پیاده شدن از نیمکت برای رفتن برای راه رفتن ما همه گیر پیاده روی یک قطعی پوشش نقره ای را در میان دل تنگی است که در سال 2020 به دو دلیل.

اول, من دو پسر (شماره دختران) و در حالی که من روابط خوبی با هر دو آنها وجود ندارد بسیاری از فعالیت های همه ما لذت بردن از انجام. در حالی که شوهر من می توانید صرف ساعت بازی بسکتبال با آنها در جلوی خانه و یا پرتاب توپ بیسبال در حیاط خلوت و مشروع از آن لذت ببرید انجام آن چیزهایی که من مبارزه را از طریق این چیزها. من هرگز از این "لذت پدر و مادر" و ما لذت نمی, همان, ورزش (من یک ناهماهنگ سابق شناگر که طولانی انفرادی اجرا در حالی که آنها همه چیز در مورد تیم محبوب ورزشی). من ترجیح می دهم به خواندن آنها مانند بازی های ویدئویی است. من دوست دارم عاطفی درام و biopics; آنها مانند عمل طرفداران و کمدی بزن و بکوب طنز. من ترجیح می دهم آرام; آنها ترجیح می دهند با صدای بلند با صدای بلند با صدای بلند.

اما ما راه می رود? خوب پس ما رفتن ما همه در حل و فصل و به جرات می گویم – از آن لذت ببرید. و یا به جای آن چیزی است که ما لذت بردن از انجام با هم. چند هفته پیش ما تصمیم گرفتیم که ما را به یک هدف برای خودمان: پیاده روی یک ماراتن (26.2 مایل) طول دوره دو هفته. ناگهان چیزی وجود دارد هر سه ما مشغول به کار بودند به سمت ما تا به حال یک هدف مشترک و ما سازگار فعالیت های ما می تواند انجام دهد با هم هر روز.

اما دوم (و شاید مهم تر) دلیل من دوست دارم همه گیر پیاده روی بسیار است زیرا از آنچه اتفاق می افتد بر روی آنها – ما صحبت کنید. بحث ما در مورد هر چیزی و همه چیز را از احمقانه به جدی است. ما صحبت در مورد چیزهایی مانند نژادپرستی نظاممند و تصویر بدن همراه با عجیب, چیزهای خاص مانند چقدر سخت خواهد بود به درایو یک کلاس یک آهنگ را از طریق کوه ها. بچه ها من خواسته اند برخی واقعا با اشاره و روشنگری سوالات و ما تا به حال بسیاری از تاثیرگذار مکالمات.

با توجه به اینکه بیشتر از زمانی که من سعی می کنم به "جدی" گفتگو با کودکان و نوجوانان – و یا فقط سعی کنید به صحبت کردن با آنها در مورد آنچه در جریان است در زندگی خود — من یک کلمه پاسخ در بازگشت. مطمئن شوید که آنها می توانند بی هدفی را برای ساعت ها در مورد Fortnite, Minecraft و Call of Duty اما اگر از من بپرسید آنها چیزی بیشتر قابل توجه آنها بی اعتنایی و زیر لب سخن گفتن با grunts یا آه.

من فکر نمی کنم این است که منحصر به فرد به خانواده من هم به خصوص با tweens و نوجوانان. به نظر می رسد پس از آغاز زمان پدر و مادر شده اند تاسف این مبارزه این است که خود را برای شرکت در مکالمات معنی دار. یک تکه از مشاوره است که به نظر می رسد در واقع کار این است که برای به دست گرفتن در لحظات زمانی که آنها رخ می دهد. و برای ما این لحظات اتفاق می افتد ما راه می رود ما همه گیر پیاده روی.

پاداش اضافه شده? آن را حداقل 30-60 دقیقه زمانی که بچه ها نیست در الکترونیک. گاهی اوقات ما در گذشته راه رفتن به خانه دوستان و اجتماعی دور حیاط دیدار برای چند دقیقه. بار دیگر ما فقط سرگردان است. در هر صورت ما در حال گرفتن یک کمی هوای تازه و در حالی که به چشمان خود استراحت از صفحه نمایش. مانند بسیاری از پدر و مادر ما واقعا آرام روی صفحه نمایش ما محدودیت زمانی در طول بیماری همه گیر اما من هنوز هم احساس گناه می کنم. بنابراین هر گونه فعالیت است که می تواند بچه های من (و من بیش از حد!) خاموش کردن صفحه نمایش خوش آمدید حواس پرتی.

من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که فقط در مورد همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس – و 2020 به طور کلی — بمکد. صدها هزار نفر از مردم کشته شده اند. مردم از دست داده اند – در حال از دست خواهد داد – شغل خود را. جهان یک آشغال آتش و این همه احساس بسیار طاقت فرسا. ما را به ما پیروزی های کوچک که در آن ما می توانیم – و "پیروزی" منظورم این لحظات زمانی که همه چیز احساس نمی بسیار بسیار افتضاح است. و برای من که همه گیر است راه می رود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب