همه گیر و خستگی کشیدن من تحت


Pandemic-Fatigue-pulling-under
Westend61/گتی

من همیشه دوست داشتم دایی من. او باهوش و شوخ و یکی از چند نفر باقی مانده در جهان است که فکر می کنم قبل از او صحبت می کند و دریغ از یک نظر اگر او فکر نمی کند که آن را بیشتر از یک وضعیت است. او همچنین یکی از طرفداران واقعی Sock Monkey اما نیست که مربوط به این داستان پس بیایید backburner که در حال حاضر.

با وجود ما محبت متقابل ترین عمه و برادرزاده صرف نیست یک تن از زمان حلق آویز کردن فقط دو نفر از آنها. اما خانواده های ما تا به حال ثروت به اقامت در یک خانه ساحل هر تابستان. من حدود سیزده سال از زمانی که عموی من و من رو در جریان اب صدادار ساحل که ساحل خانه. حتی اگر فشرده تحت سوگند من هرگز می تواند به یک منطقی حساب چگونه ما به پایان رسید تا در آن بسیار قوی riptide فقط عموی من و من. چگونه ما وجود دارد ؟ حال ما شده است و زوج در برخی از نوع از هیئت مدیره بازی برنده احساس جلف و می خواستم برای رفتن برای شنا ؟ من یورش برده و به عنوان یک bitchy 13 ساله و سعی کردم به رفتن به صورت انفرادی شنا ؟ آیا پدر و مادر من از او به عمل مانند او معمولی رفتن برای شنا به مطمئن شوید که من ایمن است ؟

دومی سناریو باعث می شود بیشتر حس اما من هرگز می دانم.

ما در لاگونا بیچ در کالیفرنیا است که یک محل عالی برای دیدار اما قابل بحث مکان برای شنا کردن است.

من مطمئن هستم که من مورد آزار و اذیت او به من اجازه می دهد برای شنا کردن راه بیشتر از من باید. من می دانم که چگونه به شنا اما ایالات متحده آمریکا در بازیهای المپیک شنا تیم نیست دقیقا ضربه زدن بر روی درب. فضل صرفه جویی در, بود که دایی من واقعی نجات غریق در جوانان خود را شنا و پنج روز در هفته در آن زمان برای تناسب اندام خود را معمول است. شما می توانید می گویند او یک متخصص.

شروع از حافظه من روشن نیست اما من چشمک می زند از اینکه متوجه شد که ما در یک جریان اب صدادار و خیلی دور از ساحل است. صادقانه به خدا در ابتدا من فکر کردم آن را سرگرم کننده بود. من می دانستم که من در یک جریان اب صدادار و که آنها خطرناک است. نوجوانان می تواند بسیار ساده لوحانه است. فعلی قوی بود; آن احساس بودن در یک حرکت گردشگاه. تنها می تواند بدترین اتفاقی می افتاد اگر من تا به حال شده است وجود دارد به تنهایی. من احتمالا با بازی riptide مانند یک اسباب بازی جدید و شناور به دریا برای من مرگ است.

لحظه ای که به یاد داشته باشید به وضوح از این حادثه است که از یک flashbulb حافظه است. یک flashbulb حافظه نوع حافظه است که کد گذاری شده به مغز خود را به عنوان یک تصویر کامل به عنوان یک نتیجه از تجربه بسیار قوی احساسات — معمولا شوک — زمانی که حافظه نوشته شده است. این دلیل همه بیشتر می توانید به یاد داشته باشید که در آن آنها بودند که به مرکز تجارت جهانی مورد حمله قرار گرفت. اگر من یک هنرمند, من می توانم رنگ صحنه کاملا. ما در آب تا به گردن ما و عموی من به طور ناگهانی نگاه وحشت زده. وحشت زده.

او حتی-keeled کسی که نمی کلاچ خود را مروارید (برای مرجع او نمی پوشند مروارید آن را استعاره ای) و یا ضعف به راحتی بنابراین من بلافاصله درک چیزی بسیار اشتباه بود.

که نگاهی است که در آن حافظه واقعا شروع می شود برای من. نگاه در چهره اش.

Riptides یک چیزی واقعی است. من نمی تواند ضرب کسری (این یک شوخی یکی از چیزهایی که من واقعا بد است ریاضی پایه) اما من همواره ماهر در افشای آنچه که مردم احساس هستند. عموی من قابل مشاهده ترس تنها به طول انجامید برای یک لحظه زودگذر و سپس او شروع به شکل یک طرح برای ما خارج از جریان اب صدادار. او به من گفت به backstroke و شنا موازی با زمان. و من. من سعی کردم به پوچ گفتگو از آنجا که من در تلاش بود به تظاهر نمی توانیم در خطر است. او گوش اما توصیه من در مورد چگونگی به حرکت آب و گفته من این مهم بود که به خاطر پارو. داستان کوتاه ما ساخته شده آن را به ساحل, حتی اگر من خسته بود و کمی تکان داد تا. ما ساخته شده آن را به ساحل چون او می دانست که مراحل را به.

به درجات مختلف به تمام جهان است که در یک جریان اب صدادار در حال حاضر. وجود یک بیماری همه گیر, سیاست, تقسیم می شوند, اخبار, است, به سختی, اخبار و تقریبا هر اقتصاد در حال سقوط. با وجود تمام این وجود کارشناسان وجود دارد که مثل عموی من که روز ما بهترین منافع خود در قلب و صالح هستند و به خوبی versed در بهترین شکل ممکن ، او دارای مزیت: این قسمت به طول انجامید بیش از 30 دقیقه.

ما تمام شده است در تلاش برای خارج شدن از باطل riptide از مارس. آینده در پنج ماه کشیده شدن توسط نیروهای بسیار قوی تر از ما و خارج از کنترل ما است. آن را آسان برای شروع به فکر می کنم که دانشمندان به ما می گوید چه کاری انجام دهید در این وضعیت انتخاب اشتباه ، چرا من شنا در پشت من? این است که حتی کمک به? من شنا خیلی بهتر در مقابل من. من هنوز هم اینجا گیر در این زمان. شما قرار است برای حل این, و شما نیست! من فقط رفتن به سعی کنید به شنا مستقیم از طریق این جریان اب صدادار. که باعث می شود بیشتر حس هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم درست است ؟ کارشناس شما هستند! آنچه شما به من گفت که فراموش نشده و ثابت نشده بود!

ما نیست خیلی خوش شانس به یک flashbulb حافظه COVID-19. آن را در حرکت آهسته و بسیاری از ما اصلا یک لحظه تعیین اولین بار ما احساس در معرض خطر است. که می افزاید: تنها به حس سردرگمی که چرا ما که در آن ما هستند و چگونه ما وارد شده است.

وجود دارد تاسیس روش برای خارج شدن از یک جریان اب صدادار. و وجود دارد در حال تاسیس پروتکل برای خارج شدن از یک بیماری همه گیر رانده شده توسط یک کوروناویروس. که خسته و نا امید نمی کند و آنها را تغییر دهید.

بهترین اطلاعات در مورد چگونه به مقابله با یک وضعیت همیشه بدان معنا نیست که آن را رفع چیزهایی حق دور.

این مبارزه مستمر با کمبود خاصی نهایی نتیجه همین دلیل است که همه ما در حال از دست دادن آن.

من شخصا می خواهم bonkers. هر روز از خواب بیدار شدم و فکر می کنم “چه می گذرد ؟ باید چه کار کنم؟”

باید ارسال کنم بچه ها به مدرسه در پاییز ؟ وجود دارد خواهد بود در پاییز ؟ اگر من رفتن به فروشگاه مواد غذایی دو بار در هفته است که بد است ؟ این ضد عفونی کننده دست قوی به اندازه کافی است ؟ که در آن است من از راه دور? فرزندان من هستند رگرسیون? اگر مدرسه لغو شده است, باید به من ارسال آنها را به یک مهد کودک? وجود خواهد داشت مهدکودک برای کودکان در سن مدرسه در طول روز در حال حاضر ؟ اگر نه من ارسال آنها را به بعد از مدرسه, مراقبت, اگر هیچ مدرسه ؟

چرا من پرداخت کامل شهریه اگر مدرسه در حال رفتن به همه آنلاین ؟ شاید من باید آنها را ارسال کنید. اما پس از آن آنها ممکن است مریض است. یا بیمار نیست اما پدربزرگ و مادربزرگ خود بیمار است. چرا نمی شوهرم کوتاه کردن مو? من اهمیتی نمی دهند دیگر! گله ایمنی! من قصد دارم برای رفتن لیسیدن درب دستگیره در شورون ایستگاه گاز امروز و COVID-19! صبر نمی سوئد انجام این کار ؟ نه وار نه نه قفل کردن همه چیز را. چگونه آنها انجام می دهند ؟ من شنیده ام چیزی در مورد آنها. است COVID-19 انجام شده بیش از وجود دارد ؟ آنها را به غذا خوردن ترشی ماهی و مودب بودن در گروه های بزرگ و یا هر کس مرده وجود دارد ؟

من ژل مانیکور است که من قبل از آنها بسته سالن به نظر می رسد گه. ما می تواند شرایط موجود ما در مورد نمی دانم. اوه مرد 10,000 موارد جدید در کالیفرنیا امروز ؟ بچه ها داخل! نه بیرون بروید و بازی. آیا چیزی در مورد یک غول سیاه چاله در فضا بلع تا کهکشان ؟ زلزله در اوکلاهما? عدالت Ginsberg به سرطان دوباره ؟ من نمی توانم این را دیگر!

در این نقطه است که آن را معمولا در حدود 7:42 am بنابراین من لحظه ای مکث من فرود به جنون به بچه ها صبحانه خود را. سپس من آن را شروع همه را دوباره و دوباره چون من هیچ پاسخ.

اما من در واقع انجام دهد.

نه تنها جواب من بود.

پاسخ این است که ما باید برای انجام چیزهایی که ما نمی خواهم به منظور دریافت این وحشتناک تب رویای یک زندگی به پایان رسیده است. من نفرت پوشیدن یک ماسک و من نفرت جدا شده از بسیاری از مردم است. من از ذهن نیست شستن دست من. (این اختلال این است که چنین یک چلیپا از تلاش برای مبارزه با ویروس چون من قبلا فکر می کردم دست شستشو داده شد. در بالای همه این را به من آموخته ام که مردم منزجر کننده هستند و ظاهرا همین حالا دست خود را بشویید.)

من می دانم اساسی brushstrokes چه باید بکنید. من نیاز به نوبه خود به backstroke (ماسک) شنا به موازات زمان (شستن دستها) و رفتن نگه دارید حتی اگر من نمی خواهم چیزی در مورد آن. این تکنیک نیست ادم اما آنها هستند که ما باید برای به دست آوردن این همه گیر موجود است.

من از آن متنفرم. اما من آن را انجام دهد. تا زمانی که آن را طول می کشد. چون من ندارد و دیگری انتخاب.

اما به طور جدی می تواند کسی تماس سوئد و چک در ، من نگران هستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes