شما هم اکنون می توانید سفارش از TJ Maxx آنلاین دوباره

بروس بنت/گتی TJ Maxx است سرگیری آنلاین سفارشات پس از بسته شدن با توجه به COVID-19 سرگردان TJ Maxx نامیده می

توسط ETELARESANKHABAR در 25 اردیبهشت 1399
tj-maxx-online
بروس بنت/گتی

TJ Maxx است سرگیری آنلاین سفارشات پس از بسته شدن با توجه به COVID-19

سرگردان TJ Maxx نامیده می شوند می تواند مراقبت از خود برای مادران. فوق العاده زیبا و دلفریب, بالش, زیبا, شمع, ارزان, طراح, می یابد, اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان آنها را از آن همه است. اما به عنوان COVID-19 شروع به گسترش و کسب و کار و فروشگاه های خرده فروشی تعطیل, TJ Maxx بسته فیزیکی آن درب و متوقف سفارشات از وب سایت خود را. در حال حاضر این شرکت با در باز کردن وب سایت خود را دوباره به اجازه می دهد برای سفارشات آنلاین در یک زمان هنگامی که بسیاری از ما انجام می دهند بسیاری از خرید آنلاین.

Tjx زمینه مدیر عامل و رئیس جمهور Ernie Herrman امروز گفته است که بازگشایی سایت خود را می آید که این شرکت همچنان به حفظ ایمنی در ذهن است. "به عنوان کشورهای مختلف و کشورهای دوباره باز کردن کسب و کار و ما دوباره باز خود ما فروشگاه ها و وب سایت های تجارت الکترونیکی سلامت و ایمنی باقی خواهد ماند یک نظر بسیار مهم است." Herrman توضیح داد که سفارشات از T. J. Maxx Marshalls سیرا و دیگر خرده فروشان را تحت نام تجاری خود را محدود به تعداد روزانه سفارشات آنلاین به دلایل ایمنی.

اقدامات احتیاطی را گسترش دهد به مکان های فیزیکی خود را به عنوان به خوبی به عنوان متحده شروع به بازگشایی کسب و کار پس از یک دوره تعطیلی به سرعت گسترش ویروس. "ما فروشگاه های ما نصب سپر حفاظتی در صندوق پول اضافه شده اجتماعی فاصله نشانگر در صف ما خطوط اجرا فرآیندهای جدید برای جابجایی کالا را برمی گرداند و برقرار جدید تمیز کردن رژيم از جمله افزایش تمیز کردن بالا و سطوح تماس در طول روز" هرمان گفت.

مشتریان خرید در فروشگاه خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک.

به عنوان سایت است و محدود کردن آن تعداد سفارشات آنلاین شما ممکن است آمار آن تا در زمانی که شما یک پیام است که آنها را متوقف کرده ایم گرفتن سفارشات. شما نمی قادر خواهد بود برای خرید یک بار محدود شده است, آمار, اما شما هنوز هم می توانید فهرست و رویایی که هر Maxxinista می داند هنوز هم خیلی شگفت انگیز است.

و اگر شما خرید چیزی قبل از بسته شدن که شما نیاز به بازگشت ؟ اخم نکنید — فروشگاه در حال رفتن به قبول دوباره برمی گرداند پس از آنها بازگشایی بدون پیوستن به خود را قبل از تاریخ خرید. "شما می توانید در فروشگاه بازده ظرف 30 روز از فروشگاه ما بازگشایی و آنلاین می گرداند در عرض 40 روز از سایت ما بازگشایی" آنها اعلام کرد در ماه گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im