همه گیر رویاهای یک چیز و همه ما با داشتن آنها

ترسناک مامان stock_colors/گتی و جان Fowler/ Fusion انیمیشن پزشکی/Unsplash همه ما در برخورد با COVID-19 همه

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399
pandemic-nightmares
ترسناک مامان stock_colors/گتی و جان Fowler/ Fusion انیمیشن پزشکی/Unsplash

همه ما در برخورد با COVID-19 همه گیر در راه خود ما. همه ما خود را منحصر به فرد مبارزات و همه معتبر هستند (هر چند خواندن اتاق است که به شدت توصیه می شود). اما چند چیز وجود دارد که به نظر می رسد به طور مشترک برای بسیاری از ما در طول این مشترک تروما.

همه ما یک درک جدید برای شدید فداکاری بهداشت و درمان کارگران است.

ما باید با افزایش آگاهی و قدردانی برای تحویل رانندگان فروشگاه مواد غذایی کارگران و توده های حمل و نقل اپراتورها و همه کسانی که خطر جان خود را برای حفظ سیستم در حال اجرا است.

و ما همه به نظر می رسد به داشتن رویاهای عجیب و غریب.

از تمام راه های ما می تواند معمولا تحت تاثیر این بیماری همه گیر اولین دو امتیاز را حس. بهداشت و درمان کارگران در حال مبارزه با این ویروس روزانه و قربانی خود را منعکس شده است در دلخراش و قلب گرم شدن داستان ما دیدن و خواندن روزانه. و ضروری کارگران که در حال نشان دادن در هر روز به انجام کارهایی است که یک بار پس از یک زمان بودند تا حد زیادی تحت قدردانی خواهد شد برای همیشه لطفا برای ارتباط با نه تنها کلمه ضروری بلکه کلماتی مانند شجاع و اختصاص داده شده.

اما سوم ؟

در ابتدا من فکر کردم رویاهای عجیب و غریب بودند و فقط من. به عنوان یک نویسنده من خودم افتخار من تخیل بیش از حد فعال و فکر نمی کنم خیلی از داستان بازی که در خواب من. اما پس از آن من دختر اعتراف به داشتن رویاهای که احساس تقریبا مثل کابوس. اما بچه ها کابوس پس از ورود او نبود بنابراین تعجب آور است. و سپس یک دوست و ذکر او رویاهای رنگی و یکی دیگر از دوستان ذکر او رویاهای عجیب و غریب و نیویورک تایمز گزارش داد که گوگل پرس و جو "چرا من با داشتن رویاهای عجیب و غریب به تازگی" تا به حال چهار برابر شده است.

و ناگهان داشتن رویاهای عجیب و غریب احساس تقریبا جمعی همه گیر را تجربه کنند.

اما چرا ؟

در یک مقاله برای CNBC, Christina Pierpaoli پارکر رفتاری خواب پژوهشگر در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام نوشت که "ما رنگارنگ و در عین حال رویاهای عجیب و غریب ممکن است بازتابی از احساسات منفی دعوت Covid-19."

که حس می کند. احساسات منفی است که راه مودبانه از اشاره به تمام مواج اضطراب می آید که با زندگی در سن که در آن هیچ تضمینی وجود ندارد فردا را نگاه کنید هر چیزی مانند امروز. ما نگران سلامت پدر و مادر ما و بچه های ما تداوم شغل ما و جامعه ما است. ما در حال بیدار شدن از خواب هایی عادی هر روز صبح و رفتن به رختخواب تعجب کنید که چگونه فردا را نگاه کنید. با تمام است که اتفاق می افتد در سر ما هر روز آن را آسان ببینید که چرا رویاهای ما تحت تاثیر قرار.

همچنین ممکن است وجود دارد یک توضیح تکاملی برای رویاهای ما مربوط به آن اولیه مبارزه یا پرواز رفلکس. ما مبارزه یا پرواز پاسخ باعث شده است که ما در حال ارائه یک تهدید. برای بسیاری از ما این بیماری همه گیر به عنوان یکی از بزرگترین نامرئی تهدیدات ما تا کنون با آن مواجه است.

اوا Selhub, M. D., یک پزشک و متخصص در استرس و ذهن-بدن پزشکی توضیح داد که چگونه مبارزه یا پرواز پاسخ ممکن است تحت تاثیر قرار رویاهای در مصاحبه با mindbodygreen. او گفت: "از یک سطح بسیار ابتدایی, اگر شما در حال تعقیب توسط یک شیر, آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که خواب.... به مغز قطعیت است هیچ تفاوتی ندارد از حال تعقیب توسط یک شیر; آنها هر دو تهدید."

زمانی که ما پاسخ مبارزه یا پرواز در ضربات انتشار هورمون های استرس ما را از افتادن به یک خواب عمیق برای کمک به ما هوشیار باشند و به تهدید. به این معنی که ما صرف زمان بیشتری را در آن نور چرخه خواب که در آن رویاها اتفاق می افتد.

اضافه کردن در این اختلال به ما در برنامه های عادی و اواخر شب مصرف همه به معنای واقعی کلمه همه—اخبار خیلی تعجب آور نیست که ما همه خواب در عجیب و غریب, زنده, انفجار.

بسیاری از ناشناختهها هنوز هم وجود دارد وقتی که می آید به آنچه ما می دانیم در مورد علم خواب است. اما اگر رویاهای رنگی در حال ترک شما خسته تر از زمانی که شما به بستر رفت Selhub ارائه می دهد چند راهنمایی برای گرفتن یک خواب شب بهتر.

او نشان می دهد مصرف news کمتر و یا حداقل محدود کردن اخبار برای مصرف صبح و بعد از ظهر—پس از تنظیم برنامه خواب چیدن یک مراقبه درگیر شدن در تمرکز حواس, ارتباط با دیگران و پیدا کردن یک راه برای انجام یک کمی خوب—مانند حمایت از یک موسسه خیریه—که می تواند خلق و خوی برخی از این ناتوانی است که بسیاری از ما در خط مقدم در برخورد با.

پس از دختر من شب دوم از کابوس های من به او گفتم سعی کنید و فکر می کنم در مورد چیزی دیگری قبل از او به خواب رفت. من شک اثربخشی مشاوره (چون وقتی کسی می گوید شما را به فکر می کنم در مورد فیل صورتی شما در حال رفتن به فکر می کنم در مورد فیل صورتی) اما من تا به حال هیچ چیز دیگری برای ارائه.

آن را به عنوان معلوم است که توصیه نمی کند. Deirdre بارت یک روانشناس در دانشکده پزشکی هاروارد که دهه را صرف مطالعه رویاهای نیویورک تایمز گفت که ممکن بود به "برنامه" رویاهای خود را با انتخاب این دسته از رویای شما می خواهم و تجسم آن را قبل از خواب. تکنیک ندارد صد درصد میزان موفقیت—برای دختر من آن را با این نسخهها کار حدود نیمی از زمان—اما آن را به ارزش تلاش اگر رویاهای خود را به شما اخلال.

و اگر هیچ یک از این نکات و ترفندهای کار پس شاید برخی از راحتی در دانستن است که شاید کسانی که رویاهای رنگی در حال انجام برخی از خوب است. به گفته دکتر برت "وجود دارد برخی از نظریه است که به سادگی با فعال کردن مغز در هر 90 دقیقه ممکن است خوب برای آن را در برخی از راه."

رویاهای رنگی و عجیب و غریب رویاها و کابوس های شبانه ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید به طول بیماری همه گیر. در حالی که جهان همچنان متوقف شد, در حالی که عدم قطعیت نوشته شده است بین خطوط از هر تحول جدید شاید برخی از راحتی یافت می شود در این واقعیت است که مردم دیگر با داشتن رویاهای عجیب و غریب ،

در دانستن است که ما را منحصر به فرد تجربه جهانی است. در حال یادآور شد که ما واقعا همه در این با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب