یکی از سه افسر پلیس درگیر در Breonna تیلور مرگ به اخراج می شود

GMA لویی مترو افسر پلیس برت Hankison یک افسر درگیر در مرگ Breonna تیلور اخراج خواهد شد Breonna تیلور یکی از

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399
Breonna-Taylor
GMA

لویی مترو افسر پلیس برت Hankison یک افسر درگیر در مرگ Breonna تیلور اخراج خواهد شد

Breonna تیلور یکی از بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند از دست به دست افسران پلیس. پس از مرگ او در مارس 12 در طول یک بدون دست کشیدن حکم در دست سه لویی افسر پلیس او را تبدیل به یکی از چهره های سیاه و سفید زندگی مهم جنبش فراگیر در این کشور است. در حالی که این کشور شده است خواستار عدالت کوچک خدمت کرده است تا به حال. روز جمعه لویی شهردار گرگ فیشر نشان داد که یکی از سه افسران درگیر — لویی مترو افسر پلیس برت Hankison — خواهد بود از کار اخراج.

با توجه به فیشر LMPD رئیس راب شرودر است شروع ختم روش.

"متاسفانه به دلیل ارائه در دولت قانون است که من بسیار می خواهم برای دیدن تغییر دو رئیس و من مانع از صحبت کردن در مورد آنچه ما به ارمغان آورده تا به این لحظه و یا حتی زمان این تصمیم" فیشر در بیانیه ای گفت.

لویی Metro Police Department

Hankison را فسخ نامه مشترک با خبرنگاران محلی و همچنین به عنوان ارسال شده به LMPD توییتر; و با توجه به ABC News, او نقض روش زمانی که او بعد از 10 دور به تیلور آپارتمان در حالی که اجرای حکم.

"من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد" شرودر نوشت. "اقدامات خود را نمایش داده شدید بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان است."

"من مصمم شما نقض روش عملیاتی استاندارد ... زمانی که اقدامات خود را نمایش داده شدید بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان زمانی که شما روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه اخراج ده دور به آپارتمان از Breonna تیلور" در این نامه اعلام کرد.

علاوه بر این, آن را می گوید که او "نقض روش عملیاتی استاندارد استفاده از نیروی مرگبار" به عنوان کارگردان در یک فرد بدون دانستن اگر آنها مطرح فوری تهدید.

"من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان" شرودر نوشت. "من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد."

سام Aguiar, یک وکیل برای Breonna تیلور و خانواده با اشاره به این که Hankison بود دیر شده است.

"این در مورد زمان, و این است که کودک پوستر از پلیدترین از پلیس کثیف و خطرناک ترین, خطرناک, پلیس," او گفت:. "من امیدوارم که خدا او را هرگز به کار ما گذاشت."

در اوایل این هفته, Beyoncé گذراند نامه ای سرگشاده به کنتاکی دادستان کل خواستار برای عدالت Breonna و خانواده او سزاوار است.

"سه ماه گذشت" Beyoncé تکرار سه بار در نامه "هنوز LMPD تحقیقات را ایجاد کرده اند که سوالات بیش از پاسخ.

"سه ماه گذشت و صفر بازداشت شده اند ساخته شده و هیچ افسران اخراج شده اند.

"سه ماه گذشت و Breonna تیلور خانواده هنوز منتظر عدالت" Beyoncé همچنان ادامه دارد. "خانم تیلور خانواده شده است قادر به گرفتن زمان برای پردازش و غمگین. به جای آنها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تجمع حمایت از دوستان خود را در جامعه و کشور برای به دست آوردن عدالت برای Breonna."

بیانسه نیز سه خواسته از جمله اتهامات جنایی علیه سه افسران Jonathan Mattingly, Myles Cosgrove و برت Hankison; برای ایالت کنتاکی را متعهد به شفافیت و افسران مورد بررسی قرار گرفته و سعی و دولت بررسی شیوه های پلیس که منجر به Breonna مرگ و همچنین مرگ و میر از دیگر غیر مسلح سیاه مردم در دست پلیس در کنتاکی.

در حالی که شلیک Hankison فقط یک گام کوچک در دستیابی به عدالت برای Breonna تیلور امیدوار هستیم این است که فقط برای اولین بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب