یکی از بهترین رستوران های تبدیل شده خود را به یک Takeout BBQ مشترک

یک تجربه ناهار خوری در سال 2019 که ایستاده بالاتر از بقیه شده اند من شب در Michelin دو ستاره Saison در سان فرا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399

یک تجربه ناهار خوری در سال 2019 که ایستاده بالاتر از بقیه شده اند من شب در Michelin دو ستاره Saison در سان فرانسیسکو. هر دوره فوق العاده بود از تک روی "مایع توست" به سیاه cod با تخمیر گردو. این رستوران که آشپز جاشوا Skenes بود در اصل باز شد تحت کنترل لوران Gras در زمان مخلوط کردن خود حساسیت با Saison علامت تجاری چوب اخراج پخت و پز و ناتورالیسم. گراس از سمت چپ و در 17 مارس همه گیر بسته رستوران اما در چند هفته گذشته این reemerged. هر چند این خدمت نه ظریف, مزه, منو, کرایه, اما کباب کردن.

این تیم از Saison نیروهای با پسر عموی خود به Skenes-تاسیس دریایی-متمرکز ماهی گیر برای قرار دادن Michelin ماهی گیر عظیم چوب اخراج کوره فولاد سازی دهان به خوبی استفاده با ایجاد Saison دودخانه. آنها خدمت مرغ دودی در اجاق چوب (20 دلار برای یک و نیم پرنده و 40 دلار برای کل) pastrami سینه ($10 در هر 1/4 پوند) گوشت دنده (26 دلار برای یک نیم رک), pastrami در چاودار (14 دلار) و یک آرایه از دو طرف از جمله دوغ, بیسکویت, سالاد سیب زمینی, کباب, رانچو گردو لوبیا و بیشتر.

Saison دودخانه مانند بسیاری از Michelin restaurants انتقال به بایگانی اطلاعات ارائه شده است خانواده-سبک غذا combos مهارت های در تاک. یک بسته همراه با انتخاب دو گوشت بیسکویت با کره عسل و ترشی, انتخاب, سمت, انتخاب سس باربکیو و یک جفت embered کارامل frostys برای دسر, همه برای $72.

منو و توسعه داده شد در حال اجرا به عنوان یک تلاش مشترک بین دو رستوران' تیم: ریچارد لی و جاشوا Plunkett از Saison و یعقوب چین و چروک وتاه و مونیک Moufarrej از ماهی گیر. آنها پیوست پل چانگ, آشپزی, مدیر برای Saison.

رستوران باز است روز سه شنبه از طریق شنبه و so کنون کسب و کار شده است بسیار سریع, با این پنج غذا فروش به طور کامل. هر یکشنبه ساعت 8 صبح شما باید فرصت دیگری به گیر یکی از وعده های غذایی در طول هفته.

saison smokehouse buttermilk biscuits

مادر بزرگ دوغ بیسکویت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد کریس Presuttitinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن