الیور مردم فقط منتشر شد یکی دیگر از همکاری های اختصاص داده شده به کری گرانت را بی انتها سبک

اصطلاح "سبک" می شود bandied در مورد خیلی این روزها که کلمات از دست داده اند وزن خود را. مطمئن Harry Styles بزر

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399

اصطلاح "سبک" می شود bandied در مورد خیلی این روزها که کلمات از دست داده اند وزن خود را. مطمئن Harry Styles بزرگ حس مد است اما او یک آیکون ؟ من مطمئن هستم که اجازه می دهد آن را به 30 سال است. کری گرانت از سوی دیگر یک آیکون سبک برای سنین. زمانی که این بازیگر در گذشت در سال 1986 او در نیویورک تایمز اگهی بود با عنوان "کری گرانت در فیلم' مظهر ظرافت از سکته مغزی می میرد". حتی روزنامه رکورد اذعان کرد که مرد زندگی و میراث بود که بسیار مورد سبک آن را به عنوان خود را بر روی صفحه نمایش دستاوردهای. اعطای جذابیت و آسان پختگی واقعا ظرافت شخصیت—بدون شک به همین دلیل او را ثابت در بسیاری از طراحان لباس مردانه' خلق و خوی تخته. اما هیچ کدام از این برندها می تواند ادعا اعطای ضرب المثلی مهر تایید به جز Oliver Peoples.

در سال گذشته عینک تجاری این شهر با اعطای املاک و مدیریت توسط همسرش باربارا اعطای Jaynes و دختر جنیفر گرانت برای همکاری—کمک های مالی' اول تا کنون. و امروز آنها در حال انتشار آخرین تجسم از عینک است که تجسم آرمان از ظرافت است که اعطای کاملی از. که در آن همکاری اولیه بود که به طور مستقیم با الهام از فریم اعطای عینک در شمال غرب این کری گرانت 2 گره به گرانت خارج از وظیفه سبک.

"روشن یا خاموش-وظیفه پدر و لباس با هدف" جنیفر گرانت می گوید Robb Report. "ظرافت نیست فقط یک نگاه آن را شیوه زندگی خود را. او باور نمی کند در مد نفسه. به اعتقاد او در پیوستن به اصول کلاسیک: شما در خرید بهترین محصولات با کیفیت با طراحی بی انتها. آن را بسیار پایدار تر از مدل های لوکس."

A sketch of Grant in the new Cary Grant 2 sunglasses/

تونی استلا برای الیور مردم

کسانی که در اصول با کیفیت و بی یکی از دلایل اصلی که چرا و مستغلات تصمیم به همکاری با الیور مردم از بسیاری از مارک های که قطعا پرش در فرصتی برای ضربه به اعطای میراث. L. A. بر اساس برچسب شده است شناخته شده برای صنعتگری عالی و زیبایی است که طبع بزرگ, الهام بخش, مدرن حس گرفتن. آن را نیز کمک کرد که عینک هایی به یاد ماندنی از ویژگی های گرانت را نگاه کنید.

"این نادر بود به دیدن او بدون عینک," جنیفر به یاد می آورد. "او نمی خواهم هر چیزی غیر عملی و یا داد و بیداد کن. او همیشه می گفت " شما باید ببینید که این فرد در آینده نه خود ساز.' آن را جسورانه سادگی به پوشیدن چیزهایی که برجسته شمانه اشیاء خود را."

The Cary Grant 2 sunglasses in 'Grant tortoise', $531.

این کری گرانت 2 عینک آفتابی در 'اعطای لاک پشت', $531. Oliver Peoples

این کری گرانت 2 قطعا رسیدن به این تعادل بین تمایز و ظرافت. ویژگی های طراحی یک استات brow bar و بازوها همراه با یک پل فلزی و eyewire رایگان از ارایش جز با احتیاط CG طغرا در معبد راهنمایی کشیده شده از اعطای شخصی لوازم التحریر. این یک ظریف ریف در 'Clubmaster عینک است که محبوب در میان midcentury مردان از سبک.

"طراحی جدید منتقل نگاه هالیوود در '50s و 60s—ناب شبح برای فیلم و تلویزیون در آن زمان می گوید:" Giampiero Tagliaferri Oliver Peoples' مدیر خلاق. "هنوز آن احساس آرامش در این راه کاری همیشه به نظر می رسد. آن را ارائه می دهد آرامش ظرافت در همان راه گرانت—کالیفرنیا—چه ظرافت: زحمت."

The Cary Grant 2 eyeglasses in 'Emerald Bark', $418.

این کری گرانت 2 عینک در 'زمرد پوست', $418. Oliver Peoples

عینک که در دسترس هستند به عنوان عینک آفتابی و opticals آمده در پنج colorways از جمله 'اعطای لاک پشت' منحصر به فرد این مجموعه است. حتی اگر این دقیق فریم هرگز graced گرانت مخروط چهره خود را بیوه باربارا ما را مطمئن می سازد که "عینک ها به عنوان کاری را فرسوده آنها است." آیا مردان امروز چه کسی می تواند آنها را می پوشند برابر با نمایی?

"Mahershala Ali می گوید:" جنیفر با اشاره به بازیگر کمک شرکت میزبان در سال گذشته راه اندازی. "او بهترین نشان می دهد که خود تشکیل شده و منزلت پدر زندگی می کرد ، این نشان می دهد که در هنری خود را انتخاب کمد لباس و تعهد خود را به خانواده اش. ما فکر طولانی و سخت در مورد که بهترین نمایندگی در جهان امروز و خوش شانس برای ما Mahershala معتقد پدر و الیور مردم." با این دو نام و این خوب است هر چند که نمی توان wooed با ظرافت از آن همه ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن