نیویورک بعدی آسمان خراش می تواند مانند یک 60-داستان ترجمه شده

Superyachts و آسمان خراش ها تمایل به جذب همان نوع از خریداران فهیم: افرادی که قرار داده حق بیمه در طرح حیله گر

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

Superyachts و آسمان خراش ها تمایل به جذب همان نوع از خریداران فهیم: افرادی که قرار داده حق بیمه در طرح حیله گر که آیا آنها در زمین و یا در دریا. در حال حاضر هر دو جهان متحد شده است در یکی از خیره کننده جدید شیپور مفهوم است.

"عمودی قایق بادبانی" زاییده افکار از موناکو بر اساس طراح و هنرمند جورج Lucian که به تازگی تصور منحصر به فرد یخ به شکل ترجمه شده. طراح پیش بینی این جسورانه 60-داستان آپارتمان لوکس پیچیده به عنوان یک ثابت از منهتن در آینده افق و می گوید: این قدرت به فشار این شهر پیشگام معماری و حتی بیشتر.

با الهام از کار مشهور رومانیایی مجسمه ساز Constantin Brâncuși—که قطعات در حال حاضر در نمایشگاه تنها چند بلوک دور در موزه هنر مدرن—1500-پا آسمان خراش بی تردید مدرن لبه. بدون وقفه در خطوط است که جریان از نوک تا دم ساختمان بیرونی دارای تمام گردیده ظرافت از پایان ترجمه شده.

The Vertical Yacht

صفحه Vizualiation

برج های رنگی در گرفتن توجه مس و برنز با لمس قرمز مایل به قهوهای. بدون شک این درخشان پوسته کمک خواهد کرد که آن را به ایستادگی کردن در برابر سیل فوق باریک بالا افزایش می یابد مانند پارک مرکزی برج یا 100e53 که در حال حاضر تحت ساخت و ساز در Midtown به اصطلاح "میلیاردرهای' ردیف."

در داخل منحصر به فرد آپارتمانهای گفت: برای ارائه بالاترین سطح از لوکس. به قلم تاسیس طراح داخلی هانا Hombergen—چه کسانی تبدیل کرده داخل برخی از خیره کننده ترین superyachts—برج مجلل دارای مواد و مبلمان با شکوه در سراسر. در بالا از آن هر یک از اندازه آپارتمان خواهد پیشنهاد چشمگیر panoramic views over شهر شلوغ از جمله منظره پارک مرکزی به علاوه دسترسی به درجه یک از امکانات رفاهی.

The Vertical Yacht

هانا Hombergen

در حالی که عمودی قایق بادبانی است که فقط یک مفهوم در این مرحله آن را فقط خیالبافانه معماری ما همه ولع مصرف در حال حاضر.

اتمام تصاویر بیشتر از عمودی قایق بادبانی زیر:

The Vertical Yacht

هانا Hombergen

The Vertical Yacht

هانا Hombergen

The Vertical Yacht

هانا Hombergen

The Vertical Yacht

هانا Hombergen

The Vertical Yacht

صفحه Vizualiationtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im