نوچ AMC نمی بازگشایی تئاتر هر زمان به زودی

ارین لفور/NurPhoto via Getty Images تا زمانی که تاپیک جدید فیلم های پرفروش به, نشان می دهد, بزرگترین تئاتر

توسط ETELARESANKHABAR در 6 اردیبهشت 1399
AMC Theatres
ارین لفور/NurPhoto via Getty Images

تا زمانی که تاپیک جدید فیلم های پرفروش به, نشان می دهد, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در ایالات متحده باقی خواهد ماند توقیف

به عنوان برخی از کشورها از جمله گرجستان و تنسی نگاه به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در پایان ماه از جمله ورزشگاه و سینما, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در ایالات متحده, AMC Theatres, گفت: آنها نمی شود پس با توجه به سرعت.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط AMC Theatres در جمعه تئاتر زنجیره ای نمی خواهد بازگشایی آن بیش از 630 مکان حداقل تا تابستان زمانی که آنها باید جدید فیلم های پرفروش به نشان می دهد.

"همانطور که ما قصد ما بازگشایی سلامت و ایمنی از مهمانان ما و همکاران ما است مطلق بالاترین اولویت" این شرکت گفت: روز جمعه در بیانیه ای. "قادر به باز کردن ما نیز نیاز به یک خط دید به یک برنامه منظم از جدید تئاتر فیلم های پرفروش است که مردم واقعا هیجان زده در مورد بازگشت به مورد علاقه خود را در سینما."

AMC ادامه داد: به این میگن فیلم های پرفروش, برنامه ریزی برای بازگشت این تابستان شامل برادران وارنر' شعار در جولای 17 و دیزنی مولان در تاریخ 24 "با بسیاری از عناوین اصلی برنامه ریزی شده بلافاصله پس از آن."

"در حالی که ما انتظار داریم به ما باز تئاتر در هفته پیش از این فیلم های پرفروش, استفاده, خلاق, برنامه نویسی فوق العاده محبوب که قبلا منتشر شد فیلم ما امر می تواند عاقلانه برای انجام این کار تنها به طور مستقیم در پیش از انتشار نسخه اصلی فیلم جدید خود با عناوین" بیانیه ادامه داد.

AMC Theatres بسته مارس 17.

Cinemark تئاتر سومین کشور پس از AMC و Regal Cinemas, خواهد, دنبال, AMC را منجر خواهد شد و به احتمال زیاد در تابستان به عنوان به خوبی.

در اوایل این هفته سازمان ملی تئاتر صاحبان نیز منتشر شد بیانیه ای در مورد بازگشایی بیش از 5,500 سینما در سراسر کشور اکثریت که توقیف آغاز مارس 20.

با توجه به سازمان ملی تئاتر صاحبان بیانیه "جدید انتشار گسترده فیلم بعید به در دسترس خواهد بود."

"به عنوان یک نتیجه, برخی از سینماها در برخی از مناطق که مجاز به باز ممکن است از لحاظ اقتصادی قادر به بازگشایی با مجموعه محصول. بسیاری از سالن های تئاتر را نمی خواهد بود قادر به feasibly باز" گفتند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im