nick-codero-baby-first-words
آماندا Kloots/Instagram و والتر مک براید/گتی

نیک کردرو و آماندا Kloots’ نوزاد پسر می گوید: اولین کلمه خود را در تلخ و شیرین فیلم در این آخر هفته

برادوی ستاره نیک کردرو گذشت در اوایل این ماه پس از یک نبرد طولانی با COVID-19. او پشت خود را شایان ستایش نوزاد پسر 1 ساله الویس بود که حتی یک سال که کردرو برای اولین بار در بیمارستان بستری است. اما فقط به خاطر او تا به حال دیده نشده پدر خود از ماه مارس به این معنا نیست او را فراموش کرده ، در تلخ و شیرین یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به کردرو همسر آماندا Kloots’ Instagram نشان می دهد که زن و شوهر تنها فرزند خندان در یک عکس از خود را در اواخر پدر و اثبات او دقیقا می داند که او چه کسی است.

“الویس گفت: اولین کلمات خود را امروز! گوش دادن نزدیک!,” می نویسد: Kloots در عنوان ، “او با اشاره نیک در ما عکس جدید نور و گفت:” راست وجود دارد.’ او دیده نشده نیک از مارس 30th. این واقعیت است که او هنوز هم می داند که او دادا نقطه به او و به او یک بوسه برای من شگفت انگیز است.”

در این مختصر کلیپ Kloots می گوید پسر کوچک به “او یک بوسه” و اگر شما گوش دادن نزدیک شما می توانید شنیدن الویس می گویند “دادا.” مادر او تأکید می کند او را از حق دور و شیرین خود صورت چراغ. و اگر این اتفاق را کاهش نمی دهد شما را به یک لرزش گودال sobs شما یک زن قوی تر از من است.

Kloots شده است عمل کشیدن در ما heartstrings همیشه از شوهرش برای اولین بار در بیمارستان بستری جدی COVID-19 عوارض نگه داشتن طرفداران به روز شده در وضعیت خود را از طریق رسانه های اجتماعی متعددی نوشته و Instagram داستان. او همچنین به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد آنچه آن را مانند در اختیار داشتن کردرو بیمار برای بسیاری از هفته.

در حال حاضر که او یک بیوه بالا بردن نوزاد خود را پسر او را برای به اشتراک گذاری لحظات از زمانی که کردرو هنوز زنده بود, شکستن قلب ما و حتی بیشتر.

در پست های اخیر او اجازه دهید طرفداران در بر آنچه او غم و اندوه است احساس مانند صرف هفته پس از مرگ شوهرش. “غم عجیب و غریب, وحشتناک, در, آن را سخت ترین چیزی که من تا به حال برای مقابله با. من احساس می کنم در فضا شناور به تنهایی اما در یک دست کت و شلوار محافظ” او می نویسد.

بالا بردن نوزاد پسر بدون پدر مورد علاقه خود و دلخراش است گزاره اما Kloots به نظر می رسد انجام می شود و همه او می تواند به نگه داشتن کردرو حافظه زنده برای خودش و شیرین الویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im