Elon Musk می گوید تسلا ناوگان Robotaxis می تواند آماده شود تا پایان سال

این Covid-19 همه گیر ممکن است قرار دادن یک توقف تولید خودرو در ایالات متحده, اما تسلا قصد ندارم به اجازه دهید

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399

این Covid-19 همه گیر ممکن است قرار دادن یک توقف تولید خودرو در ایالات متحده, اما تسلا قصد ندارم به اجازه دهید که از خط خارج جاه طلبی های خود را. و یا حتی کند طرح خود را برای راه اندازی یک self-driving robotaxi ناوگان—که مدیر عامل Elon Musk گفت: می توان با ضربه جاده ها تا پایان سال است.

تسلا تاکسی ممکن است به نظر می رسد مانند یک رویا لوله با توجه به محدود دولت از خود رانندگی, اتومبیل, تکنولوژی, اما tech titan ادعا می کند آن را به عنوان یک واقعیت است. در واقع او می گوید این برنامه حتی می تواند آماده برای راه اندازی تا پایان سال 2020 اگر شرکت می تواند امن دولت تصویب.

"قابلیت هنوز به دنبال خوبی برای این سال" تکنولوژی تیتان توییتی در روز شنبه (از طریق CNET) هنگامی که درباره ناوگان. "تصویب قانونی است که بزرگ نیست."

توییت نشان می دهد که تسلا خودمختار تکنولوژی خودرو گرفته شده است یک جهش بزرگ رو به جلو بیش از سال گذشته است. در حالی که این شرکت در حال حاضر روی خلبان اتوماتیک سوئیت ارائه می دهد آرایه ای موثر از راننده کمک گزینه های آن هنوز فاقد کامل خود قابلیت های رانندگی حداقل توسط SAE استانداردهای بین المللی است. به عنوان آن می ایستد هیچ خودروساز است که قادر به ارائه "سطح 5" استقلال (نیاز به هیچ درایور) خواهد بود که باید برای هر self-رانندگی تاکسی.

تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از Robb Report.

اما مشک را انجام نداده با robotaxi نشان می دهد. به نظر می رسد که این شرکت شده است فکر کردن در مورد robotaxis برای مدتی. که بسیار روشن از مدل 3 سخت افزار. پس از آغاز به کار این وسیله نقلیه الکتریکی به ویژه غیر فعال درایور رو داخلی-مشاهده دوربین های تعبیه شده در آن آینه دید عقب و در حال حاضر ما می دانیم چرا.

در یکی دیگر از موضوع در آن دیگری—توییتر مشک تایید کرد که دوربین وجود دارد به رکورد مسافران در شانس کردن آنها به خرابگری خودرو و یا ارتکاب جرم دیگری. اما نه تنها استفاده از آن را نیز پیشنهاد شده است می توان آن را مورد استفاده برای گرفتن عکس های سلفی و در رابطه با "Caraoke" حالت است که شامل به عنوان بخشی از این شرکت نسخه 10.0 به روز رسانی نرم افزار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن