در حالی که هیچ دعوا امنیت و دقت از اپل, چهره, شناسایی سیستم, آن را سخت به چشم پوشی از این واقعیت است که آن است که به سادگی نمی کاملا به عنوان مناسب به عنوان Touch ID. ما مطمئن هستیم که برخی از کاربران آیفون بودند bummed هنگامی که ID لمسی جایگزین شد با چهره ID, اما اخیر شایعات پیشنهاد کرده اند که اپل هنوز هم کار بر روی ایجاد یک نمایش نسخه از ID لمسی.

تبلیغات

اما به اندازه کافی جالب توجه است که از ویژگی های ممکن است در اولین آی فون برای اولین بار, اما می تواند به جای پیدا کردن راه خود را به اپل. این است که با توجه به کاربر توییتر L0vetodream که به تازگی ارسال شده گنجینه ای از اپل به بیرون درز اطلاعات مربوط به محصول است که یکی از آنها ادعا می کند که یک صفحه نمایش سنسور ID لمسی می تواند به پیدا کردن راه خود را به آینده iPads ها.

ما می گویند که این جالب است چرا که در گذشته های جدید ویژگی های سخت افزاری به طور معمول به پیدا کردن راه خود را به اپل برای اولین بار قبل از گرفتن منتقل شده به اپل. اما در سال های اخیر iPads ها اخذ شده است ویژگی های جدیدتری برای اولین بار قبل از این آیفون مانند 2020 iPad Pro است که می آید با یک LiDAR اسکنر.

معلوم نیست که اپل مدل را دریافت خواهد کرد این شایعه در-نمایش سنسور ID لمسی اما آخرین ما شنیده اپل گفته شد به کار بر روی پایان iPad Pro با یک مینی صفحه نمایش LED تا شاید که می تواند این مدل را دریافت خواهید کرد گفت: از ویژگی های.

در زمینه اپل >شایعات >قرص. بیشتر بخوانید درباره اپل و امنیت Touch Id. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im