Lancome فقط به ارمغان آورد آبدار لوله برای ضربه 00 به نوستالژی

Lancome Lancome است rereleased خود نوستالژی القا آبدار لوله رژلب فلاش بک در زمان به اوایل 2000s. بریتنی اس

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
JuicyTubes-Lancome
Lancome

Lancome است rereleased خود نوستالژی القا آبدار لوله رژلب

فلاش بک در زمان به اوایل 2000s. بریتنی اسپیرز و 'NSYNC جاستین تیمبرلیک در حال ملکه و پادشاه پاپ J. Lo است تاب آبدار tracksuit با stilettos, نوکیا, تلفن همراه, هستند, مانند, جالبترین و پاریس هیلتون چماقی با یکی از بسیاری از chihuahuas. این که آیا شما یک توئین یا در دهه بیست سالگی خود را در طول شکوه Y2K دهه افشای بیش از حد از ناحیه میانی خود را در آن به شدت پایین برش فرانکی B گشاد شلوار لی, لب خود شد و به احتمال زیاد slathered در براق و لغزنده و کاملا poppin' Lancome آبدار لوله لب براق. اگر یکی از زیبایی ضروری است که تعریف این دهه این بود که کسانی که کمی از لوله های gloriousness لوازم آرایشی و بهداشتی لوله درخشان در سال 2000 راه اندازی شد. به هر دلیل Lancome تصمیم به قطع آنها در سال 2018 اما حدس بزنید چه ؟ آنها باید متوجه آنچه حماسی اشتباه آن بود و آنها در ضد زیبایی.

به افتخار 20 سال سالگرد فرقه زیبایی مورد Lancome rereleased فوق العاده محبوب مجموعه ای از رژلب در مارس 1 — به معنی ما می تواند همه ما لب در مانند در حال حاضر. اصلی, آبدار, برهنه — منظورم این است که آنها نگاه دقیقا همان بازگشته اند به Lancome.com و Sephora.com برای 20 دلار پاپ. آنها در دسترس هستند در 20 سایه — جدید OG و طعم — به علاوه شما می توانید انتخاب کردن برای کلاسیک اصلی روشن و خاموش شدن و درخشش پس از اتمام به همراه برخی از ژله و خامه رنگ نیز هست.

اگر شما فقط به دنبال یک کمی براق شما می توانید نمره یک لوله محبوب خود را روشن و براق. و یا اگر شما می خواهید امتحان کنید چیزی جدید وجود دارد یک رنگ صورتی دوبله معجزه است. در خلق و خوی برای یک خامه ؟ سعی کنید شکل رسید. دیگر سایه شامل تولد شیرینی و Creamsicle کودک صورتی در پایان کرم. خالص بسیار نزدیک به آنچه در آن برای تلفن های موبایل ژله براق روشن در حالی که انگور-بازی جسورانه sparkly بنفش. ما در حال حدس زدن آنها در حال رفتن به بوی به عنوان بزرگ به عنوان آنها نگاه کنید چرا که این چیزی است که ساخته شده, آبدار Tube تمام خشم, بعد از همه.

در حال حاضر شما فقط می توانید گرفتن, آبدار Tube (تی بیست) در Sephora.com یا Lancome.com. و چون دلتنگی بسیار شدید ما در حال حدس زدن آنها در حال رفتن به فروش مانند hotcakes.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de