ویدیو جدید نشان می دهد که پلیس نیوجرسی به ضرب تیر اندازی غیر مسلح سیاه مرد در ترافیک متوقف

واشنگتن پست موریس گوردون بود که یک دانش آموز کالج و بارگذاری راننده به تازگی منتشر شده پلیس داش-دوربین فیلم

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
Maurice-Gordon-NJ-Cop-shooting
واشنگتن پست

موریس گوردون بود که یک دانش آموز کالج و بارگذاری راننده

به تازگی منتشر شده پلیس داش-دوربین فیلم نشان می دهد که تیراندازی مرگبار یک 28 ساله غیر مسلح سیاه مرد سفید دولت سپاهی ماه گذشته. این تصویری بود که در نهایت با این پس از اعضای رسانه ها و سیاستمداران خواست نیوجرسی دادستان کل به انتشار یافتههای تحقیقات میان جریان ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس.

با توجه به واشنگتن پست موریس گوردون کشیده شد توسط Sgt. Randall Wetzel در 23 مه به اتهام بالا بردن سرعت. هنگامی که او کشیده شد بیش از اتومبیل خود غیر فعال شد در سمت چپ شانه Garden State Parkway در نیوجرسی با توجه به دفتر دادستان کل است. افسر به نام یک کامیون یدک کش و به او پیشنهاد یک ماسک سپس درخواست گوردون نشستن در پشت ماشین پلیس خود را تا زمانی که یک کامیون یدک کش وارد شده است.

با توجه به تصویری گوردون بود که تحصیل در رشته شیمی در Dutchess کالج و مشغول به کار به عنوان یک بارگذاری راننده نشسته در رزمناو برای حدود 20 دقیقه قبل از خروج از ماشین. او تحت بازداشت, اما, Wetzel فریاد زد و او را به "بازگشت در ماشین" چندین بار و سپس شروع به مبارزه با گوردون. دفتر دادستان کل ادعای گوردون تلاش برای رسیدن به صندلی راننده از Wetzel را در ماشین گشت دو بار. اولین بار بود گوردون اسپری فلفل و دوم, Wetzel کشیده گوردون از صندلی راننده و ضربه او شش بار.

این حادثه پس از آنچه که ممکن است سلامت روانی قسمت گوردون درد و رنج بود آن روز. دوست خود به نام 911 پیش از آن در روز بعد از گوردون در سمت چپ خانه اش گفتن dispatcher "او در آمد و او واقعا دست پاچه و همه چیز. او فقط گفت که او قرار بود به صورت یک درایو او نمی خواهد به من بگویید که در آن او بود. او نگاه بسیار دست پاچه ... او گفت: چیزی در مورد تجربه های ماوراء الطبیعه." دادستان کل نیز منتشر شد فایل صوتی تماس همراه با داش-cam فیلم از گوردون مرگ است.

دوست به نام گوردون "کاملا بی ضرر مرد" و "مؤمن مسیحی است. او یک کتاب مقدس در ماشین خود را" ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

روز دوشنبه دادستان William O. Wagstaff گوردون گفت که مادر و خواهر بودند "خشم" آنها می خواهم دیده می شود نیست این ویدئو قبل از آن منتشر شد publicly. "آنها صدمه دیده است. آنها در کنار خود. هر دو آنها را در آغوش من گریه بیاختیار. به دلیل آنچه که آنها احساس بود بیشتر قربانی این خانواده" Wagstaff گفت.

Wagstaff نیز گفت: خانواده معتقد است که وجود دارد بیشتر فیلم از این حادثه که نشده است منتشر شده است و درخواست مستقل دادستان زمانی که پرونده به دادگاه می رود.

"این دوره از عمل است که در ادامه به حمایت از خانواده همچنان به تماس در ایالت نیوجرسی به یک واقعا بی طرفانه بررسی و ارائه مدارک به هیئت منصفه عالی" Wagstaff گفت. "در اینجا شما باید به پلیس ایالتی در حال بررسی توسط وکیل دولت. آن را نمی باید باشد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن