پیام های جدید اشکال می تواند باعث اپل و iPads به سقوط

اپل پیامهای برنامه قرار است به یک برنامه ساده طراحی شده برای ارسال و دریافت پیام. اما در طول سال وجود داشته اس

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399

اپل پیامهای برنامه قرار است به یک برنامه ساده طراحی شده برای ارسال و دریافت پیام. اما در طول سال وجود داشته است اشکالات متعدد کشف شده که می تواند نرم افزار و یا دستگاه به سقوط زمانی که پیام حاوی یک رشته از شخصیت های عجیب و غریب دریافت کرده بودن.

تبلیغات

شما فکر می کنم که این یک موضوع است که اپل را وصله سنین پیش اما سریع به جلو به سال 2020 و به نظر می رسد مشکل است دوباره و دوباره. با توجه به یک پست در ق آن را به نظر می رسد که ارسال یک رشته از کاراکتر ها شامل پرچم ایتالیایی emoji و شخصیت های سندی زبان می تواند آی فون یا آی پد است که دریافت این پیام را به سقوط.

به مسائل بدتر به نظر می رسد این اشکال نیست فقط جدا شده به برنامه پیام, اما آن را نیز تحت تاثیر برنامه های دیگر که می توانید دریافت پیام. این شامل برنامه ایمیل (که در حال حاضر رو به خود مسائل امنیتی) و دیگر برنامه های پیام رسانی. در حال حاضر هیچ راهی برای جلوگیری از این شخصیت ها باعث از دستگاه های iOS به سقوط و در برخی موارد دستگاه نیاز به ترمیم در حالت DFU به آن را تعمیر.

خبر خوب این است که با توجه به MacRumors آنها دریافت یک نکته از یکی از خوانندگان خود آدم که ادعا می کند که دومین بتا از آینده iOS 13.4.5 به روز رسانی به نظر می رسد که آن را ثابت اگر چه زمانی که دقیقا همان است که به روز رسانی خواهد شد در آینده باقی مانده است دیده می شود.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره, iOS, iPad و آی فون. منبع: macrumorstinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de